کنتاکی دربی به تعویق افتاد بیش از coronavirus نگرانی: گزارش

مقامات هستند به گزارش اعلام می کند که این روز تاریخی کنتاکی دربی خواهد بود به تعویق افتاد و تا سقوط در میان شیوع کروناویروس.

سالانه مسابقه که به تساوی هزار تماشاگر و میلیون ها نفر بیشتر بینندگان در سراسر کشور در تلویزیون به تعویق خواهد افتاد و تا ماه سپتامبر فاکس وابسته WDRB گزارش روز دوشنبه.

مسابقه مسئولان به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز سه شنبه WDRB گزارش به طور رسمی اعلام به تعویق افتادن. شنبه را به زمان مسابقه در آن 146 سال است به تاخیر افتاده است از سال 1945 هنگامی که آن را نقل مکان کرد به ماه ژوئن است.

تبلیغات

این معلوم نیست که آیا این دو دیگر نژادها تشکیل می دهند که تاج سه گانه به تعویق خواهد افتاد به عنوان به خوبی. این Preakness اجرا در مریلند در حال حاضر مجموعه ای برای مارس 16 و بلمونت سهام در نیویورک در ماه ژوئن 6.

کنتاکی دربی آخرین رویداد بزرگ ورزشی را به تاخیر و یا لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس. به NBA باید همه خود را به حالت تعليق فصل و NCAA لغو آن بخش مسابقات بسکتبال شناخته شده به عنوان جنون مارس.

جهانی شیوع کروناویروس است بیمار بیش از 170,000 نفر شامل کمتر از دو ده در کنتاکی. یک فرد فوت شده از این بیماری در کشور در مقایسه با بیش از 4000 نفر در سراسر جهان است.

مقامات بهداشتی در سراسر ایالات متحده در حال مشاوره در برابر کوچک یا بزرگ کرد در حالی که رستوران ها و دیگر نقاط را تعطیل یا منتقل شده به خدمات تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>