کنتاکی دربی باز فرانسوی نقل مکان کرد به سپتامبر

تغییر نمی آید به راحتی به Kentucky Derby.

طرفداران جرعه juleps نعناع دان فانتزی کلاه و لباس لباس و آواز خواندن به سودا گونه ای از “My Old Kentucky Home” به عنوان thoroughbreds مرحله بر روی آهنگ در اولین دوشنبه در ماه مه. آن را همیشه در دربی به اندازه یک تکه از آمریکا به عنوان یک اسب مسابقه.

این کشور طولانی ترین به طور مداوم برگزار می شود رویداد ورزشی رشد در این سنت به خصوص آن تاریخ در تقویم.

که تغییر روز سه شنبه. به عنوان گزارش شده توسط لس آنجلس تایمز روز دوشنبه Churchill Downs دربی به تعویق افتاد و تا ماه سپتامبر آخرین مراسم از بهار در ورزش زده می شود توسط کروناویروس جدید, همراه با, کارشناسی ارشد, مارس جنون و فصل بیس بال. به جای مه 2 مسابقه خواهد بود اجرا گردید. 5, لگد زدن به تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

“این خوب است که آنها نمی انصراف از آن گفت:” سالن از شهرت مربی باب Baffert که چندین رقیب بالا است که می تواند کسب او رکورد بستن ششمین دربی پیروزی.

این اولین بار دربی برنده نمی شود, برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه از سال 1945 هنگامی که آن اجرا شد ژوئن 9. دولت فدرال به حالت تعلیق در مسابقه اسب از سراسر کشور برای بسیاری از نیمه اول سال قبل از جنگ جهانی دوم به پایان رسید و در اوایل ممکن است.

“ما با مشت رول” لایحه Carstanjen مدیر عامل شرکت Churchill Downs, Inc. گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی “و احساس بسیار خوب است که ماه سپتامبر است حق تاریخ است.”

هنوز به تصمیم گرفته می شود تاریخ بعدی دو پا از مسابقه اسب ویترین سری — Preakness و بلمونت.

باز فرانسه نقل مکان کرد و در چهار ماه: فرانسه, تنیس, فدراسیون به تعویق افتاد باز فرانسوی برای حدود چهار ماه تغییر از ماه مه تا سپتامبر و دستکاری تنیس تقویم.

فدراسیون گفت: آن را نگه دارید و آن 15 روز رس-دادگاه رویداد در Roland Garros در پاریس از سپتامبر. 20 Oct. 4 به جای مارس 24 ژوئن 7.

باز فرانسوی را تاریخ جدید آن را درست پس از سخت-دادگاه ایالات متحده باز است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای در نیویورک برگزار می شود از اوت. 31 سپتامبر. 13. داشتن فقط یک هفته بین دو قهرمانی در سطوح مختلف خواهد بود غیر منتظره ای کوتاه است.

جدول زمانی جدید برای باز فرانسوی همچنین درگیری با چندین WTA و ATP سخت-دادگاه مسابقات در حال حاضر میله میله برای کسانی که دو هفته است.

“این جنون ایم” کانادا pro Vasek Pospisil. “عمده اطلاعیه توسط Roland Garros تغییر تاریخ تا یک هفته بعد از ما باز است. هیچ ارتباطی با بازیکنان و یا ATP.. ما صفر می گویند در این ورزش است. آن زمان است. #UniteThePlayers”

مسابقات فوتبال به تعویق افتاد و یک سال: در این سال مسابقات قهرمانی اروپا به تعویق افتاده است برای یک سال. بزرگترین مسابقات خارج از جام جهانی است که معمولا بازی میدوی بین جام جهانی, چرخه.

یوفا قصد دارد به بازی این مسابقات در سال آینده از 11 ژوئن تا 11 ژوئیه یک سال قبل از جام جهانی 2022 در قطر. 24-رقابت تیم در حال به میزبانی 12 کشور مختلف است.

همچنین در جنوب امریکا کوپا امریکا به تعویق افتاد تا 2021. از آن خواهد شد بازی بین 11 ژوئن و جولای 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>