Kenny اتکینسون را به عنوان Brooklyn Nets مربی

نیویورک — Kenny اتکینسون نمی خواهد این شانس را به مربی کوین دورنت و کایری اروینگ با هم در بروکلین. شبکه جای تعجب تقسیم با مربی شنبه, حتی به عنوان آنها باقی می ماند و در مسیر برای دومین متوالی حذفی اسکله.

در این اطلاعیه آمده کمتر از 12 ساعت پس از هدایت اتکینسون شبکه به یک 139-120 تار و مار سن آنتونیو. مدیر کل شان مارکس گفت که او و اتکینسون صحبت شده بود طولانی قبل از آن در مورد آنچه که بهترین برای شبکهها و آنها در نهایت به این نتیجه رسیدند نبود خود را در سال چهارم مربی.

“او گرفته ما به جایی که ما امروز ایستاده و من فکر می کنم این بحث که من و او شد چه چیزی بهترین را برای این شبکه برای انواع دلایل مختلف که من فکر نمی کنم هر یک از ما را به” مارکس گفت. “اما آن زمان برای یکی دیگر از صدای در اتاق قفل و آن زمان است که ما هر دو بخشی از راه.”

علائم ارائه شده هیچ جزئیات اما گفت که این تصمیم هیچ ربطی به دورنت ایروینگ و یا هر بازیکن دیگر در فهرست. او گفت: آن او و اتکینسون تصمیم گیری که مربی که در زمان این شبکه از پایین NBA برگشتی نیست کسی که می تواند آنها را هر بیشتر — حتی اگر علائم گفت: اتکینسون ثابت شده بود خود را به عنوان یک مربی NBA.

علائم مطلع بازیکنان توسط پیام متنی صبح روز شنبه و پس از آن مورد بحث و تصمیم گیری با آنها را در این تیم مرکز آموزش. بازیکنان که تا به حال شده است وجود دارد در فصول قبلی نیست حس که اتکینسون نبود از طریق گرفتن دیگر اما همچنین اذعان کرد که همه چیز تغییر کرده در بروکلین در این فصل است.

“من فکر می کنم شما بروید در سراسر این لیگ و صحبت شما برای هر مربی و هر بازیکنی” رو به جلو جو هریس گفت: “و برخورد با یک جوان و آینده تیم بسیار متفاوت تر از مربیگری بازیکنان سوپراستار و همه نوع از متوجه می شود که آن را بسیار متفاوت و پویا. و من نمی خواهد می گویند که به همین دلیل ما در این موقعیت در حال حاضر, اما آن را متفاوت است.”

پادشاهان 123 تریل بلیزرز 111: بوگدان Bogdanovic بود 27 امتیاز و هشت کمک دوستان Hield اضافه شده 22 امتیاز و ساکرامنتو ضرب و شتم پورتلند در جاده ها است. پادشاهان شات 21-برای-39 در 3 نقطه تلاش به تساوی یک حق رای ثبت شده 3s.

اورلئانز 108 راکت 99: تری Rozier گل 24 امتیاز و سریع شروع شارلوت ضرب و شتم افتادن هوستون در خانه. اورلئانز roared جلوتر 20-0 در اولین 6½ دقیقه است. این موشک تا به حال هشت گردش و از دست رفته پنج 3-اشاره گر خود را برای اولین بار 12 اموال. جیمز هاردن بود 30 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و 14 پاس گل برای او در 46 حرفه ای سه گانه-دو و چهارم در این فصل است. او همچنین تا به حال 10 هوستون 21 گردش.

جاز 111 پیستون 105: Bojan Bogdanovic به ثمر رساند 32 امتیاز و بازدید از یوتا در برابر دو دیترویت تظاهرات پنجم آن مستقیما پیروزی. یوتا رهبری 22 امتیاز در سه ماهه دوم اما پیستون آمد تمام راه برگشت به کراوات آن را در اوایل چهارم. جاز و سپس رفت و بر روی یک 18-2 اجرا اما بزرگ که منجر تقریبا تضعیف دور به عنوان به خوبی. آن یک اختیار بازی قبل از یوتا رودی Gobert دو پرتاب آزاد با 18.5 ثانیه به سمت چپ آن را 107-102.

کاوالیرز 104 قطعات 102: Kevin Love 27 به ثمر رساند نقاط متهور سبد با چهار دقیقه باقی مانده و کوتاه دست کلیولند شگفت زده بازدید از دنور برای دومین بار در این فصل است. Collin خادم اضافه شده 25 امتیاز و متی alex angelo تا به حال حرفه ای-بالا 14 کمک برای کمک به کلیولند پایان چهار بازی از دست دادن خط.

گریزلیز 118, شاهین 105: Jonas Valanciunas بود 27 امتیاز و 17 ریباند rookie Ja Morant اضافه شده 24 امتیاز و میزبان ممفیس ضرب و شتم آتلانتا به حفظ جایگاه خود را در فینال کنفرانس غرب نقطه حذفی. Josh Jackson 17 امتیاز دیلون بروکس و د’Anthony ملتن اضافه شده 13 و ممفیس برنده چهارم آن در آخرین پنج. Valanciunas بود 10 از 13 از میدان بود و سه بلوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>