کندی Markey spar بیش تجربه در سنا اولیه بحث

سناتور. Ed Markeyادوارد (اد) جان MarkeyMassachusetts دموکرات سوال استقرار گشت مرزی تیم به پناهگاه شهرستانها یک شبه انرژی: بحث تهمت مشاور بنا به گزارش ها از بازگشت به سازمان حفاظت محیط زیست | دلتا هدف اول کربن خنثی هواپیمایی | Dem سناتور به سازمان حفاظت محیط زیست D-منهای روی “برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی’ سنا Dems انفجار Barr برای روشن شدن تخلف از وظیفه در سنگ مورد نیاز او را به استعفا بیشتر (D) و Rep. جو کندییوسف (جو) پاتریک KennedyPeace سپاه’ ناگهانی تصمیم به ترک چین برانگیخته مقاومت کندی جلبک Markey در Q4 جمع آوری کمک مالی یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط Philip Morris International — حزب دموکرات هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر مدیکید بلوک کمک های مالی | ساندرز تحت فشار در نحوه پرداخت برای ‘مدیکر برای همه” | چین اجازه می دهد تا آمریکا مقامات بهداشتی به مطالعه coronavirus بیشتر III (D) رفت و سر به سر در ماساچوست اولین دموکراتیک آمریکا روز شنبه, لگد زدن به آنچه که انتظار می رود به ستیز intraparty نبرد این سال است.

در حالی که Markey و کندی توافق در اکثر مسائل در طول hourlong بحث سه شنبه شب در بوستون دو مترقی قانونگذاران sparred بیش از سبک و تجربه به عنوان آنها ساخته شده خود را به صورت دموکراتیک به رای دهندگان پیش از سپتامبر. 1 اصلی.

“این است که یک چرخش دولت است. این است که یک نوسان صندلی. وجود دارد یک فرصت ویژه و تعهد است که با آن می آید چون رای گیری به راه راست و پر کردن سمت راست لایحه ؟ میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellErnst تایید هر دو حزب Grassley-Wyden لایحه ای را برای کاهش قیمت دارو سنا پرانتز برای مبارزه با بیش از استیضاح whistleblower شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه بیشتر مراقبت می کند” کندی گفت: در شروع بحث است.

تبلیغات

“با توجه به چالش هایی که ما صورت است که شما باید اطمینان حاصل شود که شما در حال آوردن همه چیز شما احتمالا می تواند برای بازگرداندن قدرت به حزب دموکرات به طوری که ما در واقع می تواند به پیشبرد این باعث می شود ما در مورد مراقبت و محافظت از مردم است که ما در مورد مراقبت از,” او گفت:.

Markey در ضمن تبلیغ, تجربه خود را در کاپیتول هیل با اشاره به فعالیت های خود در مبارزه با تغییر آب و هوا و تفنگ و خشونت و همچنین تلاش برای پیدا کردن یک درمان برای بیماری آلزایمر.

“در مورد مسائل امروز, چالش های امروز من نه تنها منجر شده اما من شده است با ارائه قوانین آن عبور می کند که محافظت از مردم ماساچوست و کل کشور” وقت سناتور گفت.

برخی از تنش لحظات شب آمد هنگامی که صحبت کردن در مورد اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی و Markey گذشته رای در مداخله خارجی.

کندی جلب توجه به Markey رای به نفع عراق که سناتور گفت: او ابراز تاسف و سرزنش در “ادعای نادرست” از دولت بوش.

تبلیغات

Markey نیز در دفاع از خود “در حال حاضر” رای در سال 2013 در سوریه حملات با اشاره به آن به عنوان یک “ضد عفونی کننده” ارائه شده است که سناتورها با اطلاعات بیشتر در مورد عواقب ناشی از بمب گذاری در سوریه است.

“برای من سخت به درک که ‘در حال حاضر’ رای است برای رفتن به یک پروفایل در شجاعت” کندی پاسخ داد.

این کنگره ادامه داد: به تماس Markey به حد خارج صرف در مسابقه با امضای مردم تعهد ابتکار که او امضا شده در سال گذشته است.

“[اگر] شما این کار را انجام نمی چگونه شما همیشه رفتن را به تصویب سبز جدید معامله اگر شما اجازه می دهد صنعت سوخت فسیلی برای باز کردن توپی و سیل امواج رادیو و تلویزیون با تاکتیک ترساندن?” کندی تأکید کرد.

“نگاه ما نباید سکوت مترقی این گروه است. ما باید آنها را تشویق,” Markey پاسخ داد. “اگر آنها می خواهند برای آمدن به این بحث صحبت مثبت خود را فاش منابع مالی ما باید به استقبال و تجليل از آنها.”

تبلیغات

کندی, 39, نوه دادستان کل سابق رابرت اف کندی اعلام کرد او در به چالش کشیدن Markey, 73, در سال گذشته, پایگاه مبارزات انتخاباتی خود در تغییر نسلی را در واشنگتن است.

در حالی که استقرار دموکرات ها از جمله رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerBarr به شهادت قبل از قضایی مجلس پانل گراهام نمی خواهد تماس بر به شهادت بیش از راجر سنگ محکومیت توصیه راجر سنگ شاهد مدعی تهمت هدفمند دادستان در ‘ننگین اسمیر کار بیشتر (D-n. y.) و سناتوری دموکرات در مبارزات انتخاباتی رئیس کمیته کاترین کورتز متن ترانه مست وکاترین ماری کورتز MastoDSCC تایید McGrath در مسابقه در برابر مک کانل دموکرات مطبوعات تهمت رسمی برای پاسخ ObamaCare به جایگزینی طرح سناتور اصرار تغذیه قوا به مقابله با کاستی های ثابت اقتصاد بیشتر (D-Nev.) باید حمایت خود را از Markey کندی دارای سرب در اوایل انتخابات و در جمع آوری کمک های مالی.

کندی led Markey در جمع آوری کمک مالی در سه ماه آخر سال 2019 بالا بردن $2.3 میلیون و پایان سال با 5.5 میلیون دلار پول نقد در دست. Markey در آورده 1.4 میلیون دلار در همان دوره و گرد سال با 4.6 میلیون دلار پول نقد در دست.

یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه-بوستون گلوب نظرسنجی در ماه سپتامبر متوجه شد که 35 درصد از احتمال 2020 دموکراتیک اولیه رای دهندگان گفتند که مورد علاقه کندی در حالی که 26 درصد گفت: آنها علاقه Markey.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>