کندی دارای 6 نقطه سرب بیش از Markey در ماساچوست در سنای اولیه: نظرسنجی

ماساچوست در کنگره جو کندییوسف (جو) پاتریک KennedyHome دولت نامزدهای خطر از دست دادن مقدماتی کندی Markey گردن و گردن در ماساچوست اولیه: نظرسنجی Budowsky: ایسنا-اوباما و یا Klobuchar-کندی? بیشتر (D) دارای شش نقطه سرب بیش از دیرین وقت بهداشت ، Ed Markeyادوارد (اد) جان MarkeyHome دولت نامزدهای خطر از دست دادن مقدماتی Hillicon دره — ارائه شده توسط Facebook — دادگاه فدرال قوانین غول تکنولوژی می تواند به سانسور مطالب | تهمت upends نظارت مبارزه | سنا لایحه جلوگیری از بودجه فدرال برای Huawei تجهیزات دموکرات ها ضربه Facebook بیش فروش تفنگ بر روی پلت فرم بیشتر (D) در خلیج دولت دموکرات سنا اولیه با توجه به Suffolk دانشگاه/WBZ/بوستون گلوب نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه.

چهل و دو درصد از رای دهندگان گفت: آنها پشتیبانی کندی در حالی که 36 درصد حمایت Markey در این نظرسنجی که یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.4 درصد است.

حدود 28 درصد از رای دهندگان گفته بودند “بلاتکلیف” اگر آنها بر این باور بودند Markey باید مجددا انتخاب در حالی که 19 درصد گفته بودند “بلاتکلیف” در این سناتور عملکرد شغلی.

تبلیغات

دانشگاه ماساچوست-لوول نظرسنجی منتشر شده در اوایل این ماه نیز نشان داد که سخت تر از مسابقه با کندی رای گیری در 35 درصد حمایت در حالی که Markey در آمد با 34 درصد پشتیبانی می کند. که نظرسنجی حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 6.1 درصد است.

کندی نوه دادستان کل سابق رابرت کندی در حال اجرا است برای صندلی بود که یک بار برگزار می شود توسط بزرگ خود را-نجف سابق رئیس جمهور جان اف کندی و سابق بهداشت ، ادوارد کندی (D-جرم.).

39-در سال مترقی مجلس امیدوار کننده است را به نسل تغییر و یک دیدگاه تازه به مجلس سنا به واشنگتن باقی مانده تقسیم در خطوط حزبی. کندی به تبلیغ مواضع خود را در تعدادی از مسائل از جمله مهاجرت و مراقبت های بهداشتی اولیه.

در ضمن Markey و 73 است با تکیه بر تجربه خود در واشنگتن شعار یک لیست طولانی از دستاوردها از جمله همکاری برای نوشتن سبز معامله جدید است.

این نظرسنجی انجام شد در فوریه 26-28 در میان 500 به احتمال زیاد رای دهندگان دموکرات اولیه. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 4.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>