کن استخوان تایید اندرو یانگ برای رئیس جمهور: ‘#YangGang تمام راه را!’

کن, استخوان, مردی که ویروسی رفت و پس از پرسیدن یک سوال در یک سال 2016 ریاست جمهوری, مناظره, اعلام حمایت اندرو یانگاندرو YangSunday پیش نمایش نشان می دهد: نمایندگان مجلس آماده شدن برای رای نهایی در استیضاح; 2020 دموکرات را فشار نهایی قبل از آیووا باعث بالا 2020 دموکرات گام تا هزینه های به شدت در Q4 دموکرات آمده نوسانی در برابر بحث جدید معیار بیشتر در سال 2020 دموکراتیک اولیه روز یکشنبه.

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر شب قبل از آیووا قفقاز استخوان التماس دولت برای حمایت از ساکنان یانگ که گفته بود “قرار داده بشریت برای اولین بار.”

“شما بچه ها می دانید من نمی تایید نامزدها. به جز زمانی که من انجام دهد. من به طور کامل در هیئت مدیره #YangGang تمام راه را! آیووا ما به شما نیاز دارند. فردا در ساعت 6:30 ما می توانیم را در این انجمن به یاد داشته باشید!” استخوان توییتی.

استخوان تن خود یاد ژاکت قرمز در, تایید, تصویری, همان, ژاکت او معروف عینک در طول یک سال 2016 ریاست جمهوری بحث بین وزیر خارجه سابق هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonMichael مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه,’ ‘بی رحمانه’ و ‘دروغ’ میان کلینتون حملات ساندرز تلاش می کند به حرکت گذشته 2016 هیلاری کلینتون ماهیگیری برای تبدیل شدن به معاون رئيس جمهور ؟ بیشتر (D) و در حال حاضررئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCoronavirus افزایش شمار تلفات 304 در چین مایکل مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه,’ ‘بی رحمانه’ و ‘دروغ’ خود گردان فلسطینی کاهش همکاری های امنیتی با آمریکا و اسرائیل زیر مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح اعلام مطلب.

تبلیغات

“آیووا جلسه فردا است. این یک گام مهم در آنچه در حال حاضر شده است خسته کننده چرخه انتخابات. آنها را نشان می دهد که چه چیزی ما رو #YangGang,” او اضافه شده در یک صدای جیر جیر ارسال شده در اوایل یکشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>