Kejriwal در بیمارستان ردیف: ‘هیچ وقت برای سیاست مرکز سفارشات به دنبال’

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, امروز گفت: ستوان فرماندار سفارشات overruling خود را از تصمیم دولت در رزرو تخت بیمارستان برای ساکنان دهلی نو خواهد بود به دنبال. “این است که زمان برای سیاست” او گفت:.

در یکشنبه, Arvind Kejriwal, رهبری, دولت تصمیم به رزرو دولتی و خصوصی و بیمارستان ها برای درمان تنها ساکنان دهلی. دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal striked پایین Aam Aadmi Party (AAP) تصمیم دولت در روز دوشنبه.

دهلی سوم دولت به تایید 30,000 coronavirus موارد در هند پس از ماهاراشترا و تامیل نادو. در 18,543 پایتخت بيشترين تعداد فعال coronavirus بیماران در کشور پس از ماهاراشترا. شمار تلفات ناشی از این ویروس رز به 905. حداقل 11,861 coronavirus بيماران بهبود از این بیماری است.

با استناد به COVID-19 روند در دولت Kejriwal گفت: دهلی نو را شاهد 1 لاخ موارد تا پایان این ماه است. “این یک بزرگ و چالش بی سابقه,” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری گفت: مبارزه با کروناویروس باید تبدیل به یک “jan andolan (جنبش مردم)” بسیار شبیه به فرد-حتی طرح برای وسایل نقلیه در این شهرستان برای مبارزه با آلودگی است. او از مردم خواست تا به دنبال سه آزمایش های ساده برای مبارزه با COVID-19: پوشیدن ماسک و شستن دستها به طور مرتب و حفظ اجتماعی فاصله.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>