Kejriwal دولت می گذرد ₹65,000 cr بودجه علائم ₹50 cr برای ویروس

دهلی نو:
Aam Aadmi Party (AAP)-چراغ دهلی دولت در روز دوشنبه تصویب بودجه با مبلغ سرمایه گذاری Rs65,000 کرور برای 2020-21. ارائه بودجه معاون وزیر Manish Sisodia که همچنین دارای سرمایه گذاری نمونه کارها گفت: پیاده سازی دولت مرکزی بهداشت و درمان طرح – Ayushman بهارات Yojana.

Sisodia گفت که دولت ارائه Rs3 کرور در تجدید نظر برآورد سال مالی جاری یک ارائه Rs50 کرور ساخته شده برای 2020-21 و مطمئن باشید که هر گونه پول اضافی مورد نیاز برای تاج نیز ارائه می شود در آینده.

این اولین بار بود که بودجه AAP دولت پس از آن آمد به قدرت در ماه فوریه است. بودجه جلسه دولت محدود به عنوان شهر قرار داده شد تحت مستند با گسترش مرگبار coronavirus. این برای اولین بار است که بودجه تصویب شد در دهلی مجلس بدون بحث و جلسه آغاز شد و بدون یک آدرس توسط معاون فرماندار (LG).

“تبریک به Manish Sisodia ji وزیر دارایی برای ارائه یک بازی بسیار خوب بودجه. آن را می سازد مقررات برای هر بخش از جامعه است. این یک بتن گام به سمت ساخت ما دهلی مدرن و بهترین شهرستان در جهان” وزیر Arvind Kejriwal گفت: پس از بودجه ارائه شد.

Sisodia گفت که در پنج سال گذشته درآمد سرانه از دهلی نو در حال رشد 44 درصد و سه برابر بیشتر از درآمد سرانه کشور است. او گفت: بودجه متمرکز بود در دهلی نو به جهان-شهر کلاس.

در ادامه با بودجه های قبلی آموزش و پرورش ادامه داد: با توجه به بیشترین مبلغ سرمایه گذاری با Rs15,815 کرور تخصیص است که حدود 25 درصد از کل بودجه است. بهداشت و درمان اختصاص یافته است Rs7,704 کرور.

بودجه متمرکز در حداقل تضمین های ساخته شده توسط Kejriwal پیش از انتخابات است. Sisodia اعلام کرد که دولت این طرح برای ارائه رایگان تاسیسات برق, سفر رایگان در اتوبوس ها برای زنان و رایگان wi-fi را ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im