با نگه داشتن پیشرفت های پزشکی و هند و حرکت به سمت آزادسازی سقط جنین قوانین

دهلی نو:
هند به زودی به یکی از لیبرال ترین قوانین سقط جنین. اتحادیه کابینه در هفته گذشته تصویب اصلاحات پزشکی ختم بارداری (MTP) قانون 1971 کمک خواهد کرد که به تقویت زنان نسبت به حقوق باروری و جلوگیری از سقط جنین ناامن.

از MTP (اصلاحیه) لایحه سال 2020 پیشنهاد به گسترش حد بالایی از ختم حاملگی از هفته 20 تا 24 هفته. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بین سال های 2010 و 2014 به طور متوسط 56 میلیون ناشی از سقط جنین (امن و نا امن) اجرا شده در سطح جهان در هر سال است. بسیاری از سقط جنین ناامن بود به طور قابل توجهی بالاتر در کشورهای در حال توسعه با شدت محدود قوانین سقط جنین در مقایسه با کشورهای توسعه یافته که گفت. یک گزارش از Guttmacher موسسه جهانی تحقیقات و سیاست سازمان بر سلامت جنسی و باروری منتشر شده در مارس 2018 گفته بود که از سال 2017 42 درصد از زنان در سن باروری و زندگی در 125 کشور با شدت محدود کننده سقط جنین قوانین ممنوع در دسترس نباشد و یا اجازه تنها به صرفه جویی در زندگی یک زن است و یا برای محافظت از سلامت خود را. اکثریت قریب به اتفاق (93%) از کشورهای بسیار با قوانین محدود کننده در توسعه مناطق این گزارش گفت:. از سال 2000 28 کشور باید خود را اصلاح سقط جنین قوانین—همه اما یکی گسترش زمینه های قانونی اجازه سقط جنین به محافظت از سلامت زن به دلایل اجتماعی و اقتصادی با 24 ملل اضافه کردن حداقل یکی از سه حالت اضافی زمینه: در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم و یا زمانی که جنین تشخیص داده شد با قبر anomaly.

این MTP لایحه با هدف گسترش حقوقی سقط جنین خدمات درمانی eugenic بشردوستانه و اجتماعی زمینه را با بالا بردن فوقانی بارداری محدود از 20 تا 24 هفته برای دسته خاصی از زنان از جمله شامل تجاوز به عنف بازماندگان قربانیان زنای با محارم متفاوت-abled زنان و افراد زیر سن قانونی, در میان دیگران.

“جایگزین کردن کهنه قانون 1971 به نگه دارید تا با پیشرفت های پزشکی است که یک گام بزرگ رو به جلو برای اطمینان حاصل شود که زنان در سراسر هند از نظر قانونی و به حق دسترسی به سقط جنین امن. این متمم بود و دیر شده است. در زمانی که کشور از جمله بسیاری از ایالات در ایالات متحده در حال محدود کردن سقط جنین آن است که دلگرم کننده برای دیدن یک روند آزادسازی سقط جنین قوانین که در روز امروز و سن است نه یک امتیاز بلکه یک حق مطلق از هر گفت:” Suryaprabha Sadasivan معاون رئیس جمهور و بهداشت و درمان عمل منجر تعقیب و هند و پژوهش و سیاست مشاوره.

یک بخش از کارشناسان گفت که همه زنان باید گنجانده شده در قانون است. “ما خوش آمدید کابینه تصویب این لایحه اما آن را شامل برخی از مشروط است که می تواند منجر به محرومیت از حقوق باروری زنان, به ویژه کسانی که با منابع محدود و ضعیف دسترسی به خدمات. همچنین دوره بارداری افزایش باید برای تمام زنان به عنوان پزشکی پیشرفت های تکنولوژیکی نشان داده اند که فراتر از سقط جنین 20 هفته امن است” گفت: Poonam Muttreja مدیر اجرایی جمعیت بنیاد هند است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma