کارناتاکا را Covid-19 تعداد موج به 6,041 با 120 موارد جدید

بنگلور: Karnataka گزارش 120 Covid – 19 نفر در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 6,041. وجود دارد 3,108 فعال موارد در دولت است.

120 موارد شامل 42 در بنگلور. بیست و دو نفر از 42 موارد مثبت در بنگلور هستند کسانی که مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) اضافه می کند که به ترس از جامعه انتقال این ویروس در پایتخت.

تعداد موارد در کارناتاکا به شدت افزایش یافته است در طول چند هفته گذشته بعد از سفر بین ایالتی اجازه داده شد.

وجود 68 افرادی که سفر به کارناتاکا از کشورهای دیگر و آزمایش مثبت که شامل حداقل 45 از ماهاراشترا ترین متاثر از دولت توسط ویروس.

سه Covid – 19 مثبت نفر روز چهارشنبه از جمله دو نفر از بنگلور و یکی از Dharwad است که طول می کشد تلفات به 71. بنگلور حساب برای 22 مرگ و میر با توجه به اطلاعات از دولت در بخش بهداشت و درمان.

وجود 27 نفر در Yadgir,13 در ویجیپورا و 11 در Kalaburagi.

سنبله در مواردی می آید دو روز پس از B. S. Yediyurappa-led کارناتاکا دولت بیشتر آرام مستند اقدامات و مجاز بازگشایی مراکز خرید و مکان های عبادت و حتی هتل ها در میان کسب و کارهای دیگر برای کمک به بازگرداندن برخی از عادی و احیای فعالیت های اقتصادی.

در دو روز گذشته کارناتاکا دیده است تعداد بیشتری از بهبود. 257 بیشتر رو درمان در روز چهارشنبه است که تعداد کل بهبود به 2,862.

کارناتاکا است ثبت نام شیب در آن تست با توجه به اطلاعات ارائه شده در سلامت روزانه بولتن دولت در بخش بهداشت و درمان.

روز چهارشنبه دولت مورد آزمایش قرار 8,249 مردم است. به طور متوسط در کارناتاکا آزمون 6,432 نفر در هر میلیون برابر 18,161 در جامو و کشمیر و 15,039 در دهلی نو. میانگین ملی است 3,949 در هر میلیون نفر است.

دولت گفت که می خواهد انجام تست های گرد از هر متوفی با ILI یا عفونت تنفسی در ظرف شش ساعت از مرگ آنها.

“اگر نتیجه تست مثبت می آید برای Covid-19 تمام تماس نزدیک خواهد بود تست اولیه مخاطبین” وزارت بهداشت گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>