بنگلور:
در کارناتاکا دولت در روز سه شنبه گفت که به زودی آن را به ذخیره کردن پایه و اساس سنگ برای علوم زیستی پارک در راستای برنامه های خود را برای ایجاد مجتمع بیوتکنولوژی اکوسیستم به اهرم بالقوه این بخش برای جذب سرمایه گذاری و ترویج نوآوری و ایجاد شغل در شهرستان و دولت است.

52 هکتار صنعتی خوشه که فرم سوم جزء تخمین زده می شود ساخته شده است در هزینه حدود 500 میلیون دلار از دولت گفت:.

“فاز اول پروژه جدید در حدود 10 لاخ فوت مربع خواهد شد در ماه دسامبر 2022,” C. N. Ashwathnarayan معاون وزیر کارناتاکا و وزیر فناوری اطلاعات بیوتکنولوژی علم و فناوری گفت: در Benglauru در روز سه شنبه.

زندگی جدید علوم پارک ساخته خواهد شد در نزدیکی شهر الکترونیکی منطقه از بنگلور و به عنوان بخشی از فضای موجود که در حال حاضر خانه های بیوتکنولوژی مرکز نوآوری و امکانات دیگر آن را synergize هر دو آن را و بیوتکنولوژی بخش است.

“فناوری اطلاعات و بیوتکنولوژی پیشرو نوآوری رشد درایور” Kiran Mazumdar شاو رئیس Biocon با مسئولیت محدود و سر کارناتاکا چشم انداز گروه بیوتکنولوژی گفت.

او افزود که چنین تسهیلاتی را جذب عمده بیوتکنولوژی بازیکنان از سراسر جهان به استفاده از این مجتمع پارک.

علوم زندگی, پارک برآورد شده است به خانه بیش از 150 شرکت و انتظار می رود که برای تولید حدود ,50,000 شغل دولت گفت.

Ashwathnarayan گفت که کارناتاکا و به خصوص بنگالور به حدود 60% از همه مهم بیوتکنولوژی شرکت در کشور و پارک خواهد بیشتر اهرم دولت بالقوه برای ایجاد یک هاب است که انجام تحقیقات در مناطقی مانند biopharma کشاورزی و دیگر علوم زندگی. در بیانیه دولت گفت که کارناتاکا به 9 درصد سهم بازار در آسیا بیوتکنولوژی فضا در حالی که هند در مجموع حدود 35 درصد است.

این بیانیه می افزاید که در کارناتاکا به 60 درصد از این کشور بیوتکنولوژی شرکت ها و دولت کمک یک سوم از تمام بیوتکنولوژی صادرات کشور است.

کارناتاکا است 18 درصد از کل ثبت نام زیست فناوری نوپا در کشور است و ثبت نرخ رشد سالانه 30 درصد معاون وزیر گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر