کارناتاکا شل قوانینی که محدود غیر كشاورزان از داشتن کشاورزي

بنگلور: در کارناتاکا دولت در روز پنج شنبه گفت که آن را تا به حال تایید شده برای اصلاح قوانین حاکم بر خرید زمین کشاورزی در غیر كشاورزان.

قوانین موجود که به اجرا در آمد و در اوایل دهه 1970 باعث می شود آن را دشوار است برای غیر كشاورزان به خود از اراضی کشاورزی منجر به سوء استفاده های بی پایان دعوای قضایی و نیروهای مردم به سرمایه گذاری در کشورهای همسایه دولت گفت: در روز پنج شنبه.

“شده است وجود دارد بدون استفاده از این قانون برای آخرین 45 سال اما به آزار و اذیت مردم” R. آشوکا, درآمد, وزیر امور خارجه گفت: در بنگلور در روز پنج شنبه.

زودتر مقررات نیز اجازه نمی دهد حتی کسانی که با کشاورزی زمينه به خرید مزرعه زمین اگر خود را غیر کشاورزی با درآمد بیش 25 lakhs.

دولت گفت که این موانع نیز منجر به کشاورزان گرفتن قیمت خوب برای زمین های خود را به عنوان به خوبی.

دولت گفت که آن را اصلاح بخش های خاصی از اصلاحات ارضی به عمل که می توانید خرید این اراضی به عنوان به خوبی به عنوان سقف در مالکیت و اصلاحیه لایحه معرفی خواهد شد در جلسه بعدی قوه مقننه است.

دولت نیز در تلاش است تا به نارضايتى مردم از شهرستانها که مایل به داشتن زمین های کشاورزی و همچنین کسانی که می خواهند به کشاورزی را در یک راه بزرگ است.

این افزایش سرعت از قوانین زمین می آید در زمانی که B. S. Yediyurappa رهبری دولت در تلاش است به kickstart فعالیت های اقتصادی پس از نزدیک به سه ماه از covid – 19 ناشی مستند.

آشوکا گفت که این مقررات تنها منجر به بی پایان دعوای قضایی با بیش از 83000 موارد ثبت شده و چندین هزار نفر هنوز در انتظار.

کارناتاکا در تلاش است تا به طلیعه چیزی بودن در زمین اصلاحات به عنوان بخشی از برنامه به سهولت مقررات دولت که از دست داده است در چند کوچک و بزرگ بلیط پروژه ها به دلیل طولانی در انتظار تاخیر آهسته مصوبات و موانع دیگر است که منصرف سرمایه گذاران در گذشته است.

B. S. Yediyurappa رهبری دولت قبلا پیشنهاد اصلاحات مربوط به بخش 109 از کارناتاکا زمین اصلاحات قانون که اجازه می دهد تا مروج پروژه های تصویب شده برای مقابله مستقیم با صاحبان برای به دست آوردن زمین. دولت نیز تلاش برای تسریع روند مصوبات به نگه داشتن سرمایه گذاران از بیرون کشیدن از دولت است.

کارناتاکا دهکدهای از دست داد حداقل بیش از 140 پروژه به ارزش نزدیک به 50000 کرور (بین سال های 2013 و 2019) در بخش 109 نعناع گزارش در ماه نوامبر سال گذشته است.

دولت نیز قوانین آرام که در آن یک خانواده پنج می تواند خود را به 108 هکتار از غیر آبی زمین

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>