بنگلور:
سیزده نفر در کارناتاکا آزمایش مثبت برای covid-19 روز سه شنبه از دولت در مجموع بیش از 100.

“تا تاریخ 101 COVID-19 موارد مثبت تایید شده است در کشور که شامل 3 مرگ و میر و 8 تخلیه” دولت و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

افزایش تعداد میان تحولات نگران کننده است که صدها نفر از مردم می تواند به طور بالقوه آلوده شده است توسط کسانی که حضور داشتند مذهبی جماعت در دهلی نو.

دو نفر از 101 در کارناتاکا در بخش مراقبت های, مقامات گفت.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان حدود 78 نفر در ارتباط با Tablighi Jamaat مذهبی جماعت در حدود 2000 نفر در Nizamuddin در دهلی نو شده است دنبال کرده و در حال حاضر تحت دولت نظارت قرنطینه در کارناتاکا. 78 شامل افرادی از کشورهای دیگر نیز هست.

یکی 60 سال فرد از Tumakuru که با حضور این جماعت مرده در 27 مارس با توجه به covid-19.

با توجه به دولت در مجموع حدود 300 نفر از دولت در ارتباط با این مذهبی جماعت است که به احتمال زیاد برای اضافه کردن به سرعت در حال رشد تعداد covid-19 مثبت بیماران در کشور است.

کارناتاکا صفحه اصلی وزیر Basavaraj Bommai گفت که کسانی که در ارتباط با جماعت و دیگر مخاطبین در حال ترسیم. حدود 900 نفر از تامیل نادو نیز در حال دنبال, به گفته پلیس در کشور همسایه.

شش نفر در ارتباط با Tablighi Jamaat درگذشت در Telangana در روز دوشنبه.

کارناتاکا مانند کشورهای دیگر ساخته شده است که درخواست تجدید نظر برای مردم به تماس و اطلاع مقامات مورد محل نگهداری آنها به کمک شامل گسترش این ویروس که تا کنون تحت تاثیر بیش از 1000 نفر در این کشور یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان است.

Jawaid Akthar اضافی دبیر کل وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت که این خوشه در Mysuru تحت کنترل است. یکی از 35 سال, شرکت داروسازی اجرایی گزارش شده است که آلوده حداقل 11 نفر در این منطقه تا کنون و حدود 1000 نفر دیگر در زیر صفحه اصلی قرنطینه. Akthar گفت که این گروه در تلاش بود برای پیدا کردن منبع عفونت است.

سه نفر از غنی معدنی Ballari آزمایش مثبت جرقه ترس که عفونت گسترش در سراسر کشور آن را به عنوان در کشور است.

بنگلور در ادامه به حساب برای بیشترین تعداد از موارد با 45 که هفت مرخص می شوند در یکی مرده. اعداد در Mysuru به سرعت در حال افزایش و در حال حاضر در 14 در حالی که Chikkaballpura یکی دیگر از خوشه است که می تواند منابع را به یک گروه از مردم است نه موارد تا کنون. مناطق ساحلی Dakshina کانادا و Uttara کانادا باید هشت مورد هر یک.

Akthar گفت که گروه داده می شود, توصیه هایی برای empiric استفاده از هيدروکسی کلروکين قرص برای پیشگیری از SARS-CoV-2 و دستور داده تا تمام معاون کمیسیون به اطمینان حاصل شود که سلامت کارگران با ارائه Hydoxy کلروکين قرص.

کارناتاکا آزمایش قرار گرفته است و در مجموع 3,535 افراد و 3,297 از آنها آزمایش منفی وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de