کارناتاکا در حال حاضر بیشتر بهبود مردم از فعال covid-19 موارد

بنگلور:
تعدادی از بهبود در کارناتاکا در حال حاضر بالاتر از فعال covid-19 موارد در دولت با توجه به وضعیت سلامت بولتن.

بولتن وجود دارد گفت: 331 بهبود افراد در برابر 312 فعال موارد فراهم می کند که کمک های مورد نیاز به پول نقد-گرسنگی کارناتاکا به دنبال سهولت بیشتر محدودیت ها و اجازه می دهد کسب و کار برای از سرگیری عملیات.

دولت ثبت مرگ دو نفر و ثبت 22 مورد جدید در روز سه شنبه است که تعداد کل موارد به 673 که شامل 29 covid-19 مربوط به تلفات.

62-سال پیر زن ساکن ویجیپورا و 50 سال زن ساکن Davangere درگذشت روز سه شنبه با توجه به covid-19 62 سال, بود, بیماریهای همراه مانند بیماری مزمن انسدادی ریه و برونش asthama در حالی که دوم مرگ و میر یک فرد مبتلا به عفونت تنفسی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

کارناتاکا شاهد افزایش تلفات در روزهای اخیر می افزاید که به نگرانی های دولت است.

کارناتاکا سوابق 4.4 مرگ و میر به ازای هر 10 میلیون جمعیت به عنوان برابر 52.8 در گجرات و 51.9 در ماهاراشترا با توجه به داده ها از دولت covid-19 اتاق جنگ.

از 22 مورد جدید ثبت شده در شنبه 12 از Davangere سه از بنگلور دو از Bagalkote و هر یک از Ballari,Dakshina کانادا Uttara کانادا هوری و Dharwad.

کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa امیدوار است برای سهولت بیشتر محدودیت و از مرکز بخش حکیم طبقه بندی مناطق قرمز به جای منطقه عاقلانه اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر به کار در بنگلور رشد آن موتور.

Pankaj Kumar Pandey, کمیسیون, سلامت, خانواده و رفاه و Ayush خدمات در کارناتاکا گفت که مردم از دولت بازگشت از خارج از کشور خواهد بود مستقر در بیمارستان در صورت علامت دار و در هتل اگر بدون علامت باشد.

هزاران نفر از سرخپوستان که رشته در دیگر نقاط جهان در حال آورده بازگشت به کشور است.

این شامل حدود 10000 از کارناتاکا که زمین در بنگلور یا Mangaluru فرودگاه و قعوار و Mangaluru پورت. Pandey گفت که بدون علامت مسافران داده خواهد شد و انتخاب هتل و مجبور به تحمل هزینه اقامت. همه مسافران بین المللی خواهد بود آزمایش دو بار او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>