کارناتاکا راه اندازی نرم افزار برای تحویل خانه از ملزومات در بنگلور

بنگلور:
کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa روز سه شنبه راه اندازی شد ‘Homeline’ یک برنامه به صفحه اصلی-ارائه مواد غذایی و سبزیجات به پوشش بنگلور شهری منطقه و کمک به نگه داشتن مردم در داخل خانه در طول مستند.

این نرم افزار همچنین با هدف دلسرد کردن مردم از پله های خانه های خود را به خرید مواد غذایی و داروها و یا دیگر اقلام ضروری و خطر پیمانکاری رمان coronavirus که تا کنون آلوده 418 در کارناتاکا و ادعا 17 زندگی می کند. افزایش در اعداد مجبور شده است که دولت به ادامه محدودیت تا 3 ممکن است برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“من باور دارم که این (app) یک گام مهم برای نگه داشتن مردم در امن” Yediyurappa گفت: در روز سه شنبه.

این برنامه می افزاید: به لیست در حال رشد از فن آوری مداخلات دولت مانند توزیع مواد غذایی و جیره غذایی به کارگران مهاجر و ذینفع ردیابی GPS از خانه قرنطینه بیماران متلاشیکننده خبر جعلی در میان برنامه های کاربردی دیگر در نبرد خود را در برابر covid-19.

این برنامه که قبلا سرنشین در بنگلور در جنوب پارلمانی حوزه که در آن Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP شهرستان مدنی بدن) همکاری با دیگر آنلاین تحویل شرکای مانند Dunzo, Rapido, HouseJoy, Shadowfox و Swiggy در میان دیگران.

بیش از 3000 تحویل همکاران خواهد شد در حال حاضر در دسترس برای تحویل برای هزینه 10.

Kaleyra ارائه شده WhatsApp Chatbot برای تلفنی که سرنشین دار توسط کارکنان مرکز تماس [24]7.ai. کارتون انبه-ITW مشاوره طراحی و توسعه پلت فرم به طور کامل با پشتیبانی از دفتر بنگالور در جنوب عضو مجلس فیل گوش مشاوره و iSpirt.

B. H. آنیل کومار BBMP کمیسر گفت که این برنامه کمک خواهد تلاش برای نگه داشتن مردم در داخل و دلسرد کردن آنها از رفتن به حتی محله فروشگاه در طول مستند. او گفت که این یک “گزینه” است و مغازه داران در سراسر شهرستان می توانند با استفاده از این فن آوری است.

Kirana فروشگاه را به پلت فرم در حالی که شهروندان می توانند در تماس 080 61914960 صحبت می کنند به مرکز تماس پرسنل و سفارش و یا ارسال لیست از طریق WhatsApp. تحویل خواهد بود ساخته شده در عرض یک روز.

برنامه geo-نقشه برداری حدود 16000 مواد غذایی, پزشکی, سبزی و میوه فروشندگان بر روی این خط تلفن با توجه به بیانیه ای از دفتر بنگالور در جنوب MP, Tejaswi Surya.

او گفت که این تیم در حال توسعه پلت فرم در راه است که اقلام خریداری شده از فروشگاه های واقع نزدیک به خانه مشتری. “ما در نتیجه تضمین که حتی محله خود فروشگاه است که قادر به انجام کافی تجارت در مستند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>