کارناتاکا HC بخش قوانین 144 اعمال شده توسط رئیس پلیس بنگالور در 18 دسامبر به عنوان ‘غیر قانونی’

بنگلور:
در کارناتاکا دادگاه عالی روز پنجشنبه نامیده می شوند محدودیت های اعمال شده توسط بنگلور شهر کمیسر پلیس در 18 دسامبر جلوگیری از هر گونه تظاهرات یا تجمعات بیش از ستیز شهروندی (متمم) قانون (CAA) به عنوان غیر قانونی است.

تقسیم نیمکت منظور ریاست آن با رئیس دادگستری کارناتاکا HC Abhay, Shreeniwas اکا و عدالت Hemant Chandangoudar می آید بیش از دو ماه پس از محدودیت های تحمیل شده بود به مدت سه روز تا نیمه شب از 21 دسامبر.

“پس منظور صرف خود بیرون HC نه سرکوب منظور برگزار شد اما آن را به صورت غیر قانونی گفت:” یک مدافع به طور مستقیم و آگاهی از تحولات, درخواست نمی شود به نام.

فرد ذکر شده در بالا گفت که دادگاه مشاهده شده است که کمیسر پلیس بنگالور (Bhaskar رائو) تا به حال بر اساس تصمیم خود را در نامه ها از ناآرامی احتمالی توسط هشت نفر از زیردستان خود را, اما نه استفاده از بیشتر نرم افزار از ذهن قبل از اعمال محدودیت.

“اساسا منظور باید برای خود صحبت می کنند و باید نشان دهد برنامه از ذهن” این مدافع در بالا ذکر شده گفت: به نقل از دادگاه مشاهدات.

رائو می تواند نظر رسیده است.

هر چند وجود محدودیت های, سازمان ها, گروه ها و افرادی که در مخالفت با کا ملی و ثبت نام از شهروندان (NRC) که باید قبل از اجازه برای تظاهرات در بنگلور انجام شده به عنوان برنامه ریزی شده تنها به بازداشت توسط پلیس است.

مورخ مشهور Ramachandra گوآ فعال Clifton Rozario در میان بسیاری دیگر بازداشت توسط پلیس بنگالور در 19 دسامبر.

مشابه محدودیت های تحمیل شده بود توسط مقامات صالح در بخش دیگر از کارناتاکا و بقیه از کشور است.

چند معترضان جمع شده بودند در Townhall و Mysuru بانک دایره در بنگلور و همچنین دیگر بخش های دولت در مخالفت prohibitionary سفارشات اعمال شده توسط B. S. Yediyurappa رهبری, Bharatiya Janata Party (BJP) دولت در کارناتاکا در 18 دسامبر.

دو نفر کشته شدند پلیس پس از اخراج عکس برای متفرق کردن جمعیت جمع شده بودند در اعتراض به کا و NRC در اشتراکی حساس شهر ساحلی Mangaluru حدود 350 کیلومتر از بنگالور.

Ravi Varma کومار ارشد مشاوره ظاهر می شود برای دادخواهان در برابر اعمال بخش 144 گفت که این دستور را تحمل کرده اند در دستور مشابه در آینده است.

“در حال حاضر که دستورالعمل های بسیار سخت گذاشته شده است هر کسی که عبور یک سفارش در بخش 144 در دولت موظف است برای توجه داشته باشید از این دستورالعمل ها و اطمینان از سخت اطاعت از مشاهدات دادگاه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma