کارناتاکا دولت نیروهای کارگران مهاجر به اقامت در بنگلور به سر املاک و مستغلات, دیگر فعالیت های

هزاران نفر از کارگران مهاجر در حال انتظار برای بازگشت به خانه خود را متحده مجبور شدند برای ماندن در بنگلور توسط پلیس و مقامات دیگر در روز چهارشنبه به عنوان کارناتاکا دولت چرخ دنده تا برای از سرگیری املاک و مستغلات و دیگر فعالیت های اقتصادی.

یک روز قبل از آن وزیر B. S. Yediyurappa تا به حال درخواست کرد که این مهاجران به بازگشت به کار و کمک به فعالیت های اقتصادی رزومه در نقدی-گرسنگی دولت است. دولت نیز خواسته مرکز به انصراف از قطار خدمات برای مهاجران به آنها هیچ چاره ای جز به عقب بماند.

این تصمیم منجر به تنش در اردوگاه کار شهرک در مکان های مختلف در سراسر بنگلور به عنوان کارگران تمایلی به ادامه کار.

“ما می خواهیم به بازگشت به خانه ما در Jharkhand و آماده برای رفتن به خانه” گفت: یک کارگر از یک اردوگاه در Mahadevapura در شرق بنگلور, درخواست نمی شود به نام.

اغتشاش در سراسر بنگلور اتحاد کارگران, حقوق کارگری, فعالان و مخالفان سیاسی را در آغوش علیه B. S. Yediyurappa رهبری دولت که متهم به تبانی با املاک و مستغلات لابی برای نگه داشتن کارگران در برابر خود خواهد شد.

حدود 200000 نفر ثبت نام کرده اند با کارناتاکا دولت به ترک توجه کنند.

Yediyurappa رد این ادعا بیان کرد که او تا به حال ساخته شده است یک درخواست تجدید نظر به کارگران مهاجر به عقب بماند و آنها که “مبارک” به بازگشت به کار.

وجود دارد صدها نفر از پروژه های ساخت و ساز در کشور و به خصوص در بنگلور که در آن هزاران نفر از کارگران مهاجر از کشورهای دیگر مانند اوتار پرادش, Bihar, Jharkhand, Odisha در میان دیگران اماکن شاغل هستند. بسیاری از آنها که در کمپ هستند که اغلب ساخته شده از ورق نازک و فاقد حتی امکانات اولیه مانند مناسب توالت, نزدیک به سایت.

توییتر ارسال توسط بنگالور در جنوب عضو مجلس Tejaswi Surya در حمایت از تعلیق قطار خدمات مواجه شدید با واکنش بسیاری از آنها را به اشتراک گذاری ویدئوها از شرایط بد این است که این کارگران زندگی می کنند.

یک مقام دولتی گفت که این احتمال وجود دارد که این وضعیت در سراسر کار می تواند سایت های “نشت به خیابان” اگر دولت نمی تواند پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از مشکل. Yediyurappa اعلام اضافی 3000 به 15.8 کارگران ساختمانی در نظر گرفتن مجموع به 5000 در هر فرد است. اکثر کارگران مهاجر ثبت نشده با این کار گروه هستند و اغلب مورد سوء استفاده توسط سازندگان و پیمانکاران رهبران سیاسی و فعالان ادعا می کنند.

تعداد زیادی از کارگران مهاجر را وابسته به غذا و جیره ارائه شده توسط اهدا کنندگان خصوصی در طول مستند.

وجود شفافیت در دولت اطمینان حاصل شود که کمک های مالی اعلام کرد برای کارگران خواهد شد و در واقع به آنها برسد.

یک تجارت فعال گفت که بسیاری از این campsites تقریبا مانند “پیوند کار اردوگاه” که به شدت محافظت می شود با سخت افروزی در آنچه که می رود داخل.

Maitreyi کریشنان از همه, هند, شورای مرکزی اتحادیه های کارگری گفت: کارگران در حال حاضر در رحمت خیریه غذا در طول مستند.

“در حال حاضر سمت چپ با هیچ پول و یا مواد غذایی و از جان گذشته برای رسیدن به خانه های خود صحنه های دراماتیک هزار نفر از کارگران راه رفتن در مسافت های طولانی و صف تا برای ثبت نام به ترک کارناتاکا نشان دادن عدم تمایل خود را به ادامه در چنین خصمانه محیط زیست” کریشنان گفت:

او افزود که لغو قطار توسط کارناتاکا دولت است “بدترین حمله” در کارگران که کمک به توسعه دولت است.

توسعه دهندگان املاک و مستغلات با این حال گفت که miscommunication توسط دولت که همه آنها می تواند به این مشکلات افزوده.

“چه خواهد شد آنها پس از بازگشت به زادگاه خود?” Suresh هاری رئیس کنفدراسیون از توسعه دهندگان املاک و مستغلات’ انجمن از هند (CREDAI) گفت.

هری گفت که 50-60% از آنها ممکن است بازگشت و اضافه کنید به مشکلات در مناطق روستایی و ریشه چمن سطح کشور است.

فعالین کارگری باید تصمیم به شروع یک کمپین در حمایت از این کارگران در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>