کارناتاکا برطرف محدودیت اجازه می دهد تا محدود فعالیت های اقتصادی

در کارناتاکا دولت در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به پا زدن شروع فعالیت اقتصادی در دولت آرامش بخش مستند اقدامات به طوری که ساخت و ساز از زیرساخت های عمومی از قبیل جاده های آبیاری و مترو راه آهن شروع می شود علاوه بر اجازه دادن به چند بخش های دیگر از جمله فناوری اطلاعات (IT) شرکت به کار با اسکلتی کارکنان.

B. S. Yediyurappa رهبری دولت قبلا تصمیم به گسترش در سطح ایالت مستند تا 3 ممکن است بدون آرامش بخش قوانین پس از افزایش در تعداد covid-19 موارد است.

نه مورد جدید گزارش شده در روز چهارشنبه است که دولت در مجموع به 427 که شامل 17 کشته و 131 ترشحات.

این تصمیم به حدی باز کردن برخی از بخش های کسب و کار در یک زمان می آید زمانی که کارناتاکا شده است تلاش برای پیدا کردن برخی از منابع درآمد نقدی-گرسنگی و فاجعه مستعد دولت است.

در دولت سفارش, رئیس, منشی, T. M. Vijay Bhaskar گفت که انتخاب فعالیت های اضافی اجازه خواهد داشت موثر از نیمه شب از 23 مارس به کاهش مشکلات مردم است.

با توجه به سفارش و ساخت و ساز و فعالیت تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MNREGS) اجازه خواهد داشت و فعال روزانه دستمزد حقوق بگیران در مناطق روستایی و برای امرار معاش خود در میان مستند.

منظور خواهد شد و همچنین اجازه می دهد ساخت و ساز از زیرساخت های عمومی خارج از محدوده شرکت.

اما دولت مشخص شده است که کار را باید شروع تنها در صورتی وجود دارد که کارگران در سایت ها و نباید آورده از خارج.

“آن و آن را فعال کنید خدمات ضروری کارکنان حداقل تنها. بقیه به کار از خانه” به آن اضافه شده است.

دولت نیز آرام محدودیت برای لوله کش, موتور, مکانیک و نجاران در مناطق محلی.

تمام تسهیلات قابل اجرا خواهد بود تنها به مناطق خارج از 359 مهار مناطق در دولت که شامل 19 در بنگلور.

این اقدامات خواهد شد و نظارت توسط دولت های منطقه برای اطمینان از انطباق دقیق به دستورالعمل های موجود در مستند اقدامات است.

“حفظ سلامتی به عنوان یک نگرانی اصلی دولت نگاه ممنوعیت خدمات لازم و همچنین است که برخی از افراد می توانید درگیر در فعالیت های اشتغال” به گفته یک مقام ارشد در دفتر وزیر, درخواست ناشناس ماندن.

S. سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش بود زودتر گفت که دولت در تلاش بود برای پیدا کردن یک تعادل بین زندگی و امرار معاش’ به عنوان آن را همچنان به عمدی در خطر لغو مستند.

دولت منابع عمده درآمد از جمله تجاری و مالیات تمبر و ثبت نام مالیات و حمل و نقل به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

“ما در حال روشن نیست در چه حد است, اما از آن خواهد شد قابل توجهی شیب گفت:” یک مقام ارشد دولت, رسمی, نیز درخواست ناشناس ماندن.

در کارناتاکا دولت درآمد مجموعه هدف از 82,443 کرور در تجاری مالیات 22,700 از مالیات غیر مستقیم 7,115 کرور از حمل و نقل و 12,655 کرور از تمبر و ثبت نام.

دولت دیدم 13.95 ٪ رشد در مجموعه های دولتی کالاها و خدمات مالیات (GST) در سال گذشته است اما در حال حاضر نامشخص از اهداف درآمد برای سال مالی جاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>