کارناتاکا سانتی متر می پرسد کارگران مهاجر به عقب ماندن به عنوان ساخت و ساز دیگر biz فعالیت رزومه

بنگلور:
کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa روز سه شنبه در اعتراض به خروج کارگران مهاجر و خواسته آنها را به عقب ماندن پس از ساخت و ساز و دیگر فعالیت های اقتصادی را از سر گرفت در بنگلور و دیگر بخش های دولت است.

“من می پرسند که شما عجله نیست بازگشت به روستاهای خود را. عقب ماندن و بازگشت به کار به عنوان شما قبل از انجام”Yediyurappa گفت: در بنگلور در روز سه شنبه. او حتی خواسته خود را کابینه همکاران برای متقاعد کردن کارگران مهاجر به بازگشت به خانه متحده است.

اظهارات خود را پس از یک ساعته جلسه با سازندگان در بنگلور. درخواست تجدید نظر به کارگران مهاجر در یک زمان می آید زمانی که تعداد زیادی از آنها را در صف بندی برای بازگشت به صفحه اصلی متحده با توجه به طولانی مدت عدم قطعیت در اطراف مستند و شروع مجدد فعالیت های اقتصادی.

مانند دیگر مراکز بزرگ شهری در کشور,بنگلور, جذب تعداد زیادی از کارگران مهاجر که در ساخت و ساز فعالیت مدنی کار و مشاغل دیگر. بنگالور به شدت وابسته به این کارگران که در شرایط بسیار فقیر هستند و اغلب بهره برداری در دست پیمانکاران و کارفرمایان است.

بسیاری از آنها گرفتار شده بودند در کارناتاکا بعد از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند در 24 مارس. دولت تصمیم گرفت به مهر و موم کردن مرزها و همچنین خروج صدها هزار نفر از کارگران بدون غذا و پول یا شغل.

این کار گروه پس از آن همکاری با تعداد زیادی از اهدا کنندگان خصوصی برای ارائه مواد غذایی و جیره به بسیاری از این کارگران که کارت های جیره بندی در کارناتاکا.

تصمیم کارناتاکا دولت به اتهام کارگران بالا, اتوبوس, کرایه به بازگشت به روستاهای خود در دولت در حال بحث دامن زده. این بود که به دنبال آن مرکز تصمیم به اتهام کارگران مهاجر راه آهن فارس که جذب تیز انتقاد را با کنگره ارائه به پرداخت پول های متحمل شده توسط دولت است.

هزاران نفر از کارگران همچنان در انتظار نوبت خود برای ترک مربوطه روستاها. S. سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت که بسیاری از کارگران مهاجر بودند برنامه ریزی در ماندن به عنوان فعالیت هایی مانند ساخت و ساز است که از سر گرفته شده است در شهر. کومار گفت که تازه جهت در جنبش کارگری نیز داده شده توسط شنبه که اجازه می دهد تا برای سازندگان به کشتی کارگران آن است.

کارناتاکا نیز بازگشایی شد فروش مشروب و فعالیت های دیگر برای کمک به تقویت برخی از درآمد و kickstart فعالیت های اقتصادی در دولت است.

اکثر کسب و کار در خارج از 23 مهار مناطق در بنگلور بازگشایی و مردم شده اند مجاز به حرکت در اطراف برای کار بین 9 صبح تا 7 بعد از ظهر.

دولت نیز اجازه داد برای داخل سالن تیراندازی از سریال های تلویزیونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>