این کارناتاکا در بخش بهداشت و درمان است که با استفاده از یک برنامه تلفن همراه برای جلوگیری از نقض توسط مردم در خانه قرنطینه از طریق یک سیستم است که نیاز به آنها را به ها ساعتی selfies که پس از آن موید با سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS) محل از خانه های خود.

فن آوری مداخله لازم به دلیل تعداد زیادی از نقض حقوق بشر توسط آن در زیر قرار داده شده اجباری 14-بعد صفحه اصلی قرنطینه.

“تمام افراد زیر منظور از صفحه اصلی قرنطینه باید خود را ارسال selfie به (این) دولت هر یک ساعت از خانه” دولت گفت: در یک دایره در روز دوشنبه.

عکاسی از خود خواهد متقابل بررسی می شود با داده های GPS برای دیدن اگر شخص در آدرس صفحه اصلی قرنطینه.

هزاران نفر از مردم در حال حاضر در صفحه اصلی قرنطینه در بنگلور و سایر نقاط استان و کشور به دلیل شیوع کروناویروس.

افرادی که آمده اند به این شهرستان از یک مقصد بین المللی باید به قرنطینه خود را برای دو هفته حتی اگر آنها بدون علامت است.

کسانی که آمده اند در تماس با هر کسی که در رده سابق نیز به قرنطینه خود را در یک مد مشابه.

دولت هشدار داده است که کسانی که موفق به ارسال selfies هر یک ساعت (به جز زمان خواب از 10 شب تا 7 صبح) ارسال خواهد شد به جرم مراکز قرنطینه.

“هیچ کس نمی تواند گول زدن بازوی بلند از قانون است. ده نفر بودند که در زیر صفحه اصلی قرنطینه در #بنگلور و فرار به بومی خود را در محل دستگیر شدند و یک مورد ثبت شده است در برابر آنها در Gurmitkal ایستگاه پلیس” گفت: B. H. آنیل کومار, کمیسر Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP شهرستان مدنی بدن) ارسال شده در توییتر.

راه اندازی و افراد را با هم مخلوط برای کمک به دولت در توسعه فن آوری مبتنی بر پیگیری راه حل برای کمک به مبارزه با رمان coronavirus که آلوده بیش از 1000 نفر در هند.

مقامات مسئول در این برنامه گفت: این فناوری توسعه یافته توسط دولت تیم از توسعه دهندگان است و آزادانه در C-شب زنده داری برنامه کمیسیون انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im