بنگلور:
مهاجر کارگران بازگشت به روستاهای خود را از پول نقد و خشک بنگلور در به امید پیدا کردن شغل در بخش کشاورزی هستند به احتمال زیاد برای اضافه کردن به چالش های این دولت و دولت های منطقه سیاستمداران و تحلیلگران می گویند.

با هیچ پول و یا کار در بنگلور با توجه به این مستند بیش از 250 اتوبوس با حداقل 5000 کارگران تا کنون در سمت چپ این شهرستان در به امید پیدا کردن برخی از کار به خانه برگشت پس از کشاورزی معاف است در دولت است.

“ما می خواهیم فقط به رفتن به خانه از هیچ وضوح در زمانی که این مستند را به پایان خواهد رسید” Thipanna روزانه دستمزد کارگر از رایچور روز چهارشنبه گفت:. با covid-19 داشتن متوقف ترین فعالیت های اقتصادی در این شهر او امید به زندگی را کشاورزی از آنجا شده اند فراوان باران و کاشت فقط آغاز شده است.

“آنها شده اند دور از خانه برای مدت زمان بسیار طولانی و امیدواریم که آنها می توانند پیدا کردن شغل در بخش کشاورزی” Shivaram (the goat), Karnataka است وزیر کار گفت.

اما Thippanna است که در میان میلیون ها نفر که در مهاجرت به هند فن آوری سرمایه و دیگر مراکز شهری برای این واقعیت است که کشاورزی را تولید نمی کند به اندازه کافی درآمد تا حد زیادی با توجه به اندازه از منابع و افزایش فشار بر آن, کاهش قیمت تولید و از دست رفتن محصولات کشاورزی با توجه به خشکسالی و سیل است که می افزاید: به قطعیت از بخش کشاورزی در کارناتاکا و کشورهای دیگر در کشور است. بسیاری از دیگران حرکت به شهرستانها برای فرار از فقر شدید فرصت های شغلی و امید به ارائه کیفیت بهتر زندگی برای خانواده خود را.

اما شرایط زندگی خود را در بنگلور ممکن است بهتر است تا حد زیادی به دلیل بهره برداری در دست پیمانکاران و واسطه ها.

حداقل 20 دیگر کارگران مهاجر از شمال هند متحده مانند Bihar, Uttar Pradesh و جاهای دیگر چپ بنگلور, در, دوچرخه, در, امید به بازگشت به خانه از هیچ طرح و در عین حال از نارندرا-led مرکز اجازه می دهد تا بین دولت حمل و نقل برای این رشته کارگران مهاجر که در کار ساخت و ساز و مشغول مدنی کار در میان بخش های دیگر.

اقتصادی عدم قطعیت از هم جدا تهدید از گسترش این ویروس از یک کانون مانند بنگلور به ‘تاج-رایگان’ مناطق نیز بيشترین بیش از دولت است که تا کنون گزارش موارد 535 و 21 مرگ و میر. حدود 10 منطقه ندارد حتی یک covid-19 موارد مثبت عنوان در تاریخ.

کشاورزی اقتصاددانان می گویند که مگر دولت می تواند به رفع مشکلات موجود در بخش کشاورزی این مهاجران را تا پایان در بدتر کردن وضعیت.

“در حال حاضر از آن دشوار خواهد بود برای پیدا کردن شغل در بخش کشاورزی مگر اینکه ارتباط با مصرف کنندگان محلی و یا نهادهای” Seema Purushothaman یک اقتصاددان کشاورزی و دانشکده در Azim Premji دانشگاه گفت.

اگر B. S. Yediyurappa رهبری دولت مطمئن برای خرید مزرعه تولید و کمک به کشاورزان برای دریافت نرخ های بهتر تاثیر این خبر هنوز به احساس می شود این بخش است.

کار فعالان استدلال می کنند در حمایت از حق کارگر مهاجر به بازگشت به خانه که در آن آنها را به خانواده ها و ساختار اجتماعی به سقوط به عقب بر.

بسیاری ممکن است قادر به بازگشت به بنگلور حتی پس از کاهش محدودیت با توجه به این احتمال که تنبل شرایط اقتصادی ادامه خواهد یافت تحلیلگران می گویند.

اما برخی از این مناطق عقب مانده ترین در کشور است و ممکن است باید زیرساخت برای پشتیبانی از تعداد زیادی از بازگشت به خانه از جمله ارائه قرنطینه امکانات رایگان مواد غذایی و تحویل درب از جیره. تعداد قابل توجهی از آنها زندگی می کردند در لوازم اهدا شده توسط اهدا کنندگان خصوصی و شرکت های بزرگ در بنگلور و همان ممکن است در بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im