کانزاس کشاورز اعطا مدرک دانشگاهی پس از ارسال N95 ماسک به کومو

کانزاس کشاورز که با ارسال یک N95 ماسک به ایالت نیویورک در میان coronavirus همه گیر شد و افتخار با مدرک لیسانس از دانشگاه ایالتی کانزاس در روز سه شنبه.

دنیس Ruhnke بازنشسته کانزاس کشاورز ارسال یک N95 ماسک و توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoJudge سفارشات ساندرز و دیگران به ابقاء در نیویورک اولیه رای گیری 13 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس د Blasio: مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر می رسد برای لذت بردن از حومه شهر خانه خود را در پشت” بیشتر (D) ماه گذشته پس از فرماندار قرار داده و از تماس برای کمک های مالی برای مقدار مورد نیاز محافظ دنده.

Ruhnke مفتخر شد با مدرک لیسانس شنبه توسط دانشگاه ایالتی کانزاس رئیس جمهور ریچارد مایرز کانزاس و رژیم صهیونیستی است. لورا کلی (D) به یک شروع آدرس.

تبلیغات

“من آشنا شد با دنیس همان راه بسیاری از کشور ملاقات کرد او در تلویزیون ملی زمانی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو مشترک بها پیام از سخاوت که همراه با تک N95 ماسک که دنیس کمک به [a] نیویورک دکتر یا پرستار” کلی گفت که در آدرس خود.

“او ارائه یک دوز از الهام و قدرت برای امریکا فقط به ما اجازه دهید خودمان شروع به دست و پنجه نرم تحت خرد کردن … وزن این بحران” او گفت:.

Ruhnke دانشجویی در دانشگاه ایالتی کانزاس و راه اندازی شد به فارغ التحصیل در سال 1971. اما Ruhnke فقط دو اعتبار خجالتی از اتمام مدرک خود را نمی بازگشت برای ترم آخر پس از پدرش درگذشت. Ruhnke به جای آن در زمان بیش از خانواده اش در مزرعه.

تبلیغات

کلی گفت که Ruhnke مادام العمر هدف برای رسیدن به مدرک خود را به او نزدیک شد و به دریافت.

درجه داده شده به Ruhnke است نه مدرک افتخاری. کلی گفت: Ruhnke مادام العمر شغلی در بخش کشاورزی “به مراتب بیش از” دو نهایی اعتبارات مورد نیاز او در سال 1971.

“دنیس امروز به خوبی سزاوار کند.”

Ruhnke گفت که او تا به حال نوشته شده است هر گونه شانس گرفتن مدرک او منتظر نیم قرن به دریافت خواهید کرد.

“آن را نمی خواهد اتفاق افتاده بود و من فرستاده و در آن یک N95 ماسک برای رژیم صهیونیستی است. Cuomo,” او گفت: در حالی که پذیرش مدرک خود را.

او خواست دیگران نقل مکان کرد و با کمک مالی خود را به “پرداخت آن را به جلو” و ادامه کمک به کسانی که نیاز دارند در طول بحران.

“بسیاری از کسانی که به من نوشت به من تشکر می کنم از من پرسید که چگونه آنها می تواند کمک کند – فقط با پرداخت آن را به جلو به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید استطاعت به انجام این کار به افتخار تمام کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به [coronavirus] و نیز به افتخار اولین پاسخ دهندگان که در برخی موارد حتی از دست داده و زندگی خود را در خط وظیفه. فداکاری,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>