The Kansas City Chiefs در حال تطبیق خیریه کار خود را به بازیکنان اعلام کرد که این سازمان اهدا خواهد شد تعدادی از وعده های غذایی برابر با تعداد بازیکنان اهدا به pantries غذایی در این منطقه است.

این چالش زمانی شروع شد که گیرنده گسترده Tyreek تپه اهدا 6,000 وعده های غذایی را برداشت و به چالش کشیده و هم تیمی های خود را به انجام همان. تنگ پایان تراویس Kelce بالا برده و او را با اهدای 12,000 15 هفته’ ارزش غذایی برای عملیات دستیابی به موفقیت است که توزیع منابع به کودکان در فقر است. کارفرمایی پاتریک Mahomes پاسخ با 15,000 وعده های غذایی و 100.000 دلار و ایمنی Tyrann متیو سوار مجموع به بیش از 100 ، 000 با اهدای یکی دیگر از 30,000 وعده های غذایی.

روسای مدیر کل برت Veach نیز گفت: او اهدا خواهد شد نامشخص تعداد وعده های غذایی را به مواد غذایی محلی pantries.

• نیویورک جتز و صاحبان آنها خانواده جانسون ساخته شده $1 میلیون مشترک کمک مالی به ایران راه سازمان.

• کلیولند براونز صاحبان دی و جیمی Haslam هستند حمایت 1.5 میلیون دلار به بودجه امداد در اوهایو.

• هکرها در حال احداث است که بودجه ارائه خواهد شد 1.5 میلیون دلار برای تلاش برای پاسخ به coronavirus سبز خلیج و منطقه میلواکی است.

تعویق: یوفا به تعویق افتاد نهایی لیگ قهرمانان برنامه ریزی برای بازی در 30 مه در استانبول. یوفا می گوید: هیچ تصمیم گیری ساخته شده در یک تاریخ جدید در میان خاموش شدن از فوتبال اروپا. تنها چهار تیم پیشرفته به یک چهارم نهایی قبل از باقی مانده دور از 16 بازی برای مارس 17-18 شد به تعویق افتاد.

• آذربایجان جایزه بزرگ به تعویق افتاد, به معنی وجود خواهد داشت هیچ فرمول یک مسابقات تا اواسط ماه ژوئن در اولین.

لغو: تحسین سوارکاری تابستان مسابقات در صنوبر مراتع در نزدیکی کلگری, آلبرتا, لغو شده است. چهار مسابقات بیش از پنج هفته به شروع ماه ژوئن 4. این رویداد تساوی ده ها تن از داخلی و بین المللی سواران و اسب و هزاران نفر از تماشاگران.

• سه کاربر کانادا هاکی لیگ را به نام خود باقی مانده فصل و پلی آف و یادبود جام جایزه داده شده به قهرمان ملی اعطا خواهد شد برای اولین بار در 102 سال سابقه.

• فوتبال استرالیا یک-لیگ است به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود آوردن یک پایان به مسابقات حرفه ای در استرالیا و نیوزیلند.

ورزشگاه به بیمارستان: پکأمبو در ورزشگاه سائو پائولو است که تبدیل به یک فضای باز در بیمارستان برای مبارزه با شیوع ویروس. 45,000-صندلی های ورزشگاه است که انتظار می رود به بیش از 200 تخت و باید آماده در 10 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im