کانزاس, شهرستان پرانتز برای رژه های زیر برای اولین بار سوپر جام پیروزی در 50 سال

KANSAS CITY, Mo. — The Kansas City Chiefs بازگشت به کانزاس سیتی در روز دوشنبه به عنوان طرفداران خود را جشن گرفتند سوپر جام قهرمانی.

مربی اندی رید حمل Super Bowl trophy رهبری تیم خود را با هواپیما بعد از ظهر دوشنبه قبل از آنها سوار یک اتوبوس کاروان به بازگشت به نوک پیکان ورزشگاه. کارفرمایی پاتریک Mahomes نمی شد با هم تیمی های خود را چرا که او پرواز کرد به دیزنی جهان در اورلاندو منجر به یک سوپر باول جشن رژه به عنوان بخشی از وظایف خود را به عنوان MVP.

رژه از طریق مرکز شهر کانزاس سیتی است 11:30 صبح روز شنبه پس از تجمع در اتحادیه ایستگاه. چندین مدرسه در این منطقه لغو شد چهارشنبه کلاس و کانزاس مقننه لغو آن روز جلسه.

جشن آغاز قبل از بازی با برآورد 20000 نفر در قدرت و نور منطقه در مرکز شهر کانزاس سیتی به تماشای سوپر باول در یک صفحه نمایش. پلیس روز دوشنبه گفت: 14 نفر دستگیر شدند و 45 بودند خارج از منطقه تفریحی و مقامات آتش در پاسخ به 24 پزشکی حوادث.

یک مرد فوت کرد زمانی که او تلاش برای تجاری نور-درجه آتش بازی در یک بداهه ملات و یکی از آنها منفجر شد و مدت کوتاهی پس از این بازی به پایان رسید و پلیس در بیانیه ای گفت. هیچ اطلاعات دیگری منتشر شد.

افسران نیز دنبال خواهد کرد تا در 163 گزارش از جشن گلوله از 5:30 بعدازظهر یکشنبه تا اوایل روز دوشنبه کشته شده است.

به تازگی نصب علامت در داخل اتحادیه ایستگاه اعلام ستاد “قهرمان جهان!” در میان کسانی که پوشش را به یک تصویر جمعه شد و علامت Karie Teetor از منطقه سنت لوئیس که به توصیف یک صحنه از دوزخ و رقص به عنوان آنها به تماشای این بازی با دوستان.

“من گریه تقریبا” Karie Teetor گفت.

شوهرش گفت که او فقط خوشحال بود برای دیدن اشراف در سوپر باول پس از 50 سال خشکسالی است.

“به نفع خود شکر و تخم مرغ در کیک,” او اضافه شده است.

شهر نصب ژنراتور و موقت برج های تلفن همراه در نزدیکی محل این تجمع در حالی که کسب و کار منطقه ساخته شده برنامه ای برای بستن و یا عمل در کاهش برنامه.

در رحمت کودکان, کانزاس, شهرستان, اتاق اورژانس در اصلی مرکز شهر پردیس باز بود اما ملاقات و برخی از اعمال جراحی که موکول و یا نقل مکان کرد.

زمانی که Royals برنده سری جهانی در سال 2015 حدود 800,000 مردم رفتند به پیروزی رژه خرد انتظارات در یک شهر با جمعیت حدود 470,000 و یک منطقه شهری در حدود 2 میلیون نفر است. برج های تلفن همراه بودند غرق کثیری و اتوبوس نمی تواند از طریق دریافت کنید.

شهرستان سخنگوی کریس هرناندز ارائه شده هیچ جزئیات در انتظار جمعیت اندازه برای روسای’ جشن گفت که “ما آماده برای یک جمعیت عظیم طرفداران پوشیدن قرمز و جشن سوپر باول پیروزی شده است که 50 سال در ساخت. بنابراین لطفا لباس گرمی و آمد در مرکز شهر برای لذت بردن از یک خانواده و دوستانه جشن است.”

کریستی برنارد, 45, از سنت لوئیس حومه شهر سنت پیترز آورده او دو پسر به اتحادیه ایستگاه برای یک تصویر دوشنبه ، او گفت: او یک “کلان ستاد فن” — درگذشت ناگهانی چند ماه پیش.

“ما به خواست او می تواند آن را دیده اند. اما ما احساس می کنیم مثل او کمک کرد تا آنها کمی از شب گذشته است. ما به نوعی احساس است که سه ماهه چهارم, او می دانست که آنها نیاز به برخی از کمک به طوری که او به آنها را کمی افزایش,” او گفت: از روسای’ آمده-از-پشت برنده است.

هدر Hollingsworth یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>