Kandukuri رامش بابو فریم احساسات

عکاس Kandukuri Ramesh Babu شده است گرفتن خیابان زندگی حیدرآباد گفتن داستان از مردم عادی است. چه آمد به عنوان یک شگفتی به او شد بسیاری از حیوانات ولگرد است که به نظر می رسد در قاب. او دارای یک مجموعه از حدود 5000 عکس از خیابان سگ در شمار مختلف و خلق و خو و بخش کوچکی از آن در حال حاضر نمایش داده شده در نمایشگاه با عنوان “پرتره از شفقت” در گوته Zentrum (امروز به پایان می رسد). او می گوید: “من هرگز برنامه ریزی شده را به سگ عکس; من در عکاسی از مردم و همچنین اسیر این حیوانات ناخواسته.”

Actress Amala at the show

پرتره از شفقت

رامش تماس سگ در خیابان پرتره از شفقت. خود قاب را نشان نمی دهد آنها را به عنوان نمادی از فقر و ویرانی و یا کمتر ممتاز. یک نگاه اجمالی از یک سگ خمیازه کشیدن خیره به دوربین و یا یک pup داشتن یک لحظه آرام با مادر خود, فرم, مجموعه خود را. “هنگامی که ما می گویند یک سگ خیابانی آن را احساس تحقیر و نگاه کردن بر روی این سگ. آنها لطف و محبت و دوست داشتن در طبیعت است. حتی زمانی که آنها گرسنه هستند و آنها را به صبر در نزدیکی درب خانه اما نمی خواهد بارج در. آنها پوست, bite, خمیازه, همسر در یک فضای باز و نزاع و اندیشیدن است. این اقدامات احساسی هستند و تقریبا انسانی است. من آنها را درمان به عنوان همسایه ها و یا موجودات دیگر.”

A photograph by Kandukuri Ramesh Babu

یک عکس توسط Kandukuri Ramesh Babu | عکس های اعتباری: توسط آرایش

رامش سهام دو حادثه که به او کمک کرد تا در این پروژه است.

در طول روز خود را به عنوان یک خبرنگار, او تا به حال تعامل با یک زن اسلم Shareefa. “او سه بار ازدواج کرده بود و او چهارم بود در یک وضعیت بحرانی و صاحب خانه خواسته بود او را به حرکت می کند. شوهر مرده و هیچ کس در کنار او برای به اشتراک گذاشتن غم و اندوه خود را. اما یک سگ خیابانی با او در آنجا ماند. ما واقعا نیاز به یک انسان با ما در چنین لحظات درد” او سهام.

او همچنین اشاره داستان توسط رمان نویس ایوان Turgenav ماند که با او در مورد یک کارگر و سگ حیوان خانگی خود را. “یک کارمند admonishes او کارگر و دستورات او را به کشتن حیوان خانگی خود را. حتی زمانی که کارگر در مورد به کشتن آن را در نزدیکی یک رودخانه حیوان خانگی به نظر می رسد در آن استاد بی اراده. حتی پس از آن تنها برای آن استاد است.”

هیچ عنصر انسانی در عکس در این نمایشگاه است. “من نمی بینیم تفاوت بین انسان و آنها را. آنها احساس همان احساسات و من انسانیت در آنها” او می افزاید.

Kandukuri Ramesh Babu

نیز وجود دارد که مردم از ترس تجربه در حالی که راه رفتن در خیابان ها به عنوان سگ تهاجمی در طول شب. “مشکل ناشی زمانی که ما نگاه کنیم و آنها را به عنوان خیابان سگ می گوید:” رامش آشکار او در زمان تزریق به عنوان او کمی با آنها دو بار. “من بیش از حد استفاده می شود می ترسم و با آنها تحریک شده. اما در حال حاضر با تغییر دیدگاه به نظر من آنها را به عنوان انسان است.” او می گوید: “این حیوانات بیش از حد صاحب خیابان و مشکل ناشی زمانی که انسان آن را در نظر خود دامنه. گاو و سگ ها مانند رفتگران انجام کار خود را در خیابان. همچنین راه ما (بخوانید انسان) فریاد و جیغ و اعضای خانواده آنها نیز به پارس خلق و خوی. نیز وجود دارد گفت این سگ پارس نمی کند و نیش,” او می گوید.

داشتن خیابان

یک عکس از یک جفت از دو سگ گارد ایستاده در خیابان گرفته شده بود در Parsigutta. او اطلاع “در نقش یک ناظر حیوانات پوست هنگامی که آنها را ببینید یک خارجی است.”

بازیگر و صلیب آبی بنیانگذار Amala Akkineni بود که رئیس مهمان کرده بود با اشاره به اهمیت سگ عقیم سازی. “او به ما گفت که در 27 تصاویر تنها یک سگ بود سترون و اگر یک سگ ولگرد است نه سترون می توانید آن را حتی 2000 توله سگ در طول عمر خود را. او بر خطر است و خود ما غفلت در برخورد با این موضوع می گوید:” رامش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>