فقط بیش از نیمی از رای دهندگان که می گویند آنها قصد دارند برای حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی این یادداشت: سیاسی جهانی هایش با کروناویروس shutdown تپه انتخاباتی گزارش: North Carolina ظهور به عنوان کلید میدان نبرد برای کنترل سنا بیشتر می گویند ذهن خود ساخته شده بر اساس یک نظرسنجی جدید یک برنامه به طور بالقوه نگران کننده ثبت نام برای بایدن به عنوان او کار می کند به نوعی حمایت پیش رو به احتمال زیاد انتخابات پارلمانی بازی کردن با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIllinois فرماندار می گوید دولت واز 10 درصد از تجهیزات پزشکی این درخواست بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید بیشتر.

یک کالج گرینل ملی نظرسنجی منتشر شده صبح روز چهارشنبه نشان داد که 55 درصد از احتمال رای دهندگان که گفت: آنها را به عقب بایدن می گویند ذهن خود ساخته شده است در حالی که 43 درصد گفت: آنها می شود را متقاعد به حمایت های مختلف نامزد شده است.

رئیس جمهور تهمت نگه می دارد بسیار قوی تر نوسان بیش از هواداران خود در این نظرسنجی با 82 درصد احتمال زیاد رای دهندگان که می گویند که آنها خواهد شد در نظرسنجی رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ذهن خود را در حال تنظیم و تنها 17 درصد گفت: آنها هنوز هم persuadable.

تبلیغات

هنوز بایدن کرایه بهتر در سوال از بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersDemocratic سناتوران در خطوط هوایی داخلی به موضوع بازپرداخت نقدی برای مسافران ساندرز هنوز هم می بیند ” راه باریک به دموکرات نامزدی ریاست جمهوری مستاجران نماینده گان به تصویب اجاره انجماد بیشتر (I-Vt.), بر هر كه بخواهد توسعه یافته تقریبا غیر قابل عبور نماینده منجر شود. پنجاه درصد از ساندرز گفت: حامیان خود را در ذهن ساخته شد تا در حالی که 44 درصد گفت: آنها می تواند متقاعد به بازگشت شخص دیگری.

معاون سابق رئیس جمهور دارای 47-43 درصد سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی بازی کردن 4-نقطه مزیت فقط فراتر از این نظرسنجی 3.5 درصد خطا.

این نظرسنجی محدود به سوخت بیشتر حدس و گمان بیش دموکراتیک شور و شوق برای بایدن یک میانه رو است که هنوز کار به تاخت و تاز در میان مترقی گروه ها و رای دهندگان به سمت بسیار مهم در ماه های تابستان از مبارزات انتخاباتی.

دموکراتیک handwringing برای اولین بار آغاز شد و پس از یک ABC News-واشنگتن پست نظرسنجی این هفته منتشر یافت که 74 درصد از کسانی که حمایت بایدن انجام می دهند تا با شوق و ذوق نسبت به 86 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

در میان این اعداد و ارقام 55 درصد از رای دهندگان ثبت شده حمایت تهمت هستند “بسیار” مشتاق در حمایت خود را با 31 درصد “تا حدودی” مشتاق در حالی که فقط 28 درصد از رای دهندگان ثبت شده در حمایت از بایدن هستند “بسیار” مشتاق در مقایسه با 46 درصد است که “تا حدودی.”

تبلیغات

“شور و شوق شکاف ثبت شده در نظرسنجی نگران کننده” براد Bannon, یک استراتژیست دموکرات گفت: نظرسنجی. “همه چیز از رئیس جمهور انجام می شود پس از مراسم تحلیف خود طراحی شده بود به آتش جمهوریخواه پایه و تلاش پرداخت می شود.”

تشدید ترس بیشتر است این واقعیت است که بایدن انتخاباتی شده است تا حد زیادی کنار جنبش رو به رشد coronavirus بحران جدا کردن صندلی معاون سابق رئیس جمهور به دیجیتال و توسعه در حالی که تهمت آدرس ملت در روزانه کاخ سفید جلسات.

اما بایدن از متحدان ابراز اعتماد به نفس که این کمپین تلاش برای گسترش آن تجدید نظر خواهد پرداخت در ماه نوامبر.

“هنگامی که این است که همه گفته و انجام داده, من فکر می کنم ما همه در همان صفحه:” یکی از دیرین متحد است که در ارتباط با مبارزه است.

این کالج گرینل ملی نظرسنجی که انجام شد Selzer & Co., بررسی 777 به احتمال زیاد رای دهندگان از مارس 27-30 و دارای یک حاشیه خطا از 3.5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im