فقط خوردن غذای آماده را 6 میلیارد دلار Grubhub گرفتن آزمون رشد محدودیت

آمستردام/لندن:
فقط خوردن غذای آماده گفت: پیشنهاد خود را 6 میلیارد دلار تصاحب Grubhub برای ایجاد یک اطلس غول پیکر خواهد به آن دست بالا در آنلاین تحویل مواد غذایی در بازار که در آن رقبا در حال تقلا برای به اشتراک گذاری.

خرید Grubhub را Jitse Groen, غذای آماده را 42 ساله مدیر عامل شرکت تبدیل شدن به رئیس بزرگترین تحویل مواد غذایی کسب و کار در خارج از چین جلوتر از بارگذاری می خورد که دیروز رفتی از خرید شرکت ایالات متحده.

Groen تنها فقط دریافت آنتی تراست تصویب غذای آماده همه-به اشتراک گذاری کسب بزرگتر انگلیسی, رقیب فقط خوردن که ضرب و شتم یک رقیب نقدی پیشنهاد از فن آوری های غول پیکر Prosus.

غذای آماده رقابت با Uber می خورد Deliveroo و تحویل قهرمان در اروپا در حالی که در ایالات متحده, Grubhub چهره Doordash حال بارگذاری و Postmates. تمام ضرر و زیان در سال 2019.

“کاملا وجود دارد برخی از بازیکنان در حال حاضر در تحویل مواد غذایی در بازار که در حال سوختن نقدی” به فشار رقبای Groen کرد و گفت: دفاع از معامله.

“این بسیار برای ما بدیهی است که تا زمانی که ما بزرگ (سودآور در یک سطح عملیاتی) و بسیار غالب در بازار است که در واقع مهم است که می تواند برای ما اتفاق می افتد.”

Groen که آغاز شده و غذای آماده خود را در اتاق زیر شیروانی در حالی که هنوز یک دانش آموز در سال 2000 استدلال می کند که آنلاین غذا سفارش یک “برنده طول می کشد بسیاری از” بازار به عنوان بیشتر رستوران ها ثبت نام به یک پلت فرم بیشتر احتمال دارد مشتریان به استفاده از آن.

سهام فقط در خوردن غذای آماده بودند 1.6 درصد کاهش در 84.16 در 1443 GMT پس از بسته شدن بیش از 13 درصد کاهش در آمستردام پیش از این قرارداد را اعلام روز چهارشنبه.

Grubhub سهامداران را دریافت $64.14 هر سهم در قیمت های فعلی 8% حق بیمه به قیمت بسته شدن در روز چهارشنبه. Grubhub سهام افزایش یافت 5.5 ٪ به $62.30 در اوایل معاملات روز شنبه.

“ما نمی رد خصمانه counterbid برای Grubhub” گفت: Barry نوریس مدیر صندوق در Argonaut سرمایه همکاران که صاحب سهام.

“ما همچنین فکر می کنم که این معامله صرفا تاخیر اجتناب ناپذیر دراز مدت تثبیت بازار ایالات متحده.”

تحلیلگر هوبرت Jeaneau از UBS گفت که غذای آماده باید قادر به کمک به Grubhub استراتژیک.

“هنوز هم در ایالات متحده باقی می ماند یکی از رقابتی ترین بازارهای جهانی است که به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال یک چرخه سرمایه گذاری برای ترکیب با نتیجه نامشخص او گفت:” در یک توجه داشته باشید.

در معاملات روز رسانی در چهارشنبه غذای آماده گفت: به منظور رشد بود تا 41 درصد در آوریل و مه از مدت مشابه سال پیش به عنوان coronavirus شیوع منجر به افزایش استفاده از مواد غذایی آنلاین خدمات. Grubhub گفت: دستورات آن بودند تا 23 درصد است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>