جولیان آسانژ به نظر می رسد در دادگاه بریتانیا به مبارزه با تروریسم پیشنهاد

جولیان آسانژ به نظر می رسد قبل از اینکه یک دادگاه بریتانیا روز دوشنبه به مبارزه با یک استرداد درخواست از ایالات متحده است که می خواهد برای قرار دادن زن 48 ساله در دادگاه برای هک کردن کامپیوتر دولت و نقض یک قانون جاسوسی.

یک قهرمان به تحسین که می گویند او در معرض سوء استفاده از قدرت آسانژ بازیگران توسط منتقدان به عنوان یک دشمن خطرناک از دولت است که تضعیف امنیتی غربی. او می گوید استرداد است با انگیزه های سیاسی توسط کسانی که خجالت آیات خود را.

تقریبا یک دهه پس از خود سایت ویکی لیکس خشم واشنگتن توسط نشت راز ایالات متحده اسناد و او می خواست با ایالات متحده در 18 جنایی فقره توطئه برای هک کامپیوتر دولت و نقض یک قانون جاسوسی و می تواند با صرف چند دهه در زندان اگر محکوم کرد.

در حال حاضر برخی از 10 ماه بعد از او کشیده بود و از Ecuadorean سفارت که در آن او شده بود پناه هفت سال قاضی ونسا Baraitser خواهد شنیدن استدلال که چرا او باید یا نباید فرستاده شده به ایالات متحده است.

پوشیدن آبی-کت و شلوار خاکستری و پاک تراشیده آسانژ نام خود را تایید کرده و سن. قاضی Baraitser به دادگاه گفت که هر گونه اختلال خواهد دید مردم خارج از ساختمان.

جنیفر رابینسون آسانژ را وکیل می گوید: او مورد می تواند منجر به جرم فعالیت های مهم تحقیقاتی روزنامه نگاران و کار خود را ریخته است بی سابقه ای نور چگونه ایالات متحده انجام آن جنگ در عراق و افغانستان است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد وثیقه قتل شواهدی از جنایات جنگی” او گفت:. “آنها قابل توجه منابع برای کسانی از ما به دنبال به نگه دارید دولت به حساب برای سوء استفاده.”

ویکی لیکس خشم واشنگتن با انتشار صدها هزاران راز ایالات متحده دیپلماتیک کابل که گذاشته لخت حیاتی ایالات متحده ارزیابی از رهبران جهان از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اعضای خانواده سلطنتی عربستان سعودی.

آسانژ ساخته شده بین المللی عناوین در سال 2010 زمانی که ویکی لیکس منتشر شده طبقه بندی شده نظامی ایالات متحده تصویری نشان 2007 حمله هلیکوپترهای آپاچی در بغداد که به کشته شدن دوازده نفر از جمله دو رویترز اخبار کارکنان.

عفو معامله ؟

این جلسه در لندن Woolwich تاج دادگاه نمی خواهد تصمیم می گیرید اگر آسانژ گناه است و از هر خطا اما آیا استرداد درخواست ملاقات با الزامات مورد نیاز مجموعه ای از زیر یک سال 2003 انگلستان-ایالات متحده پیمان که منتقدان می گویند انباشته شده است به نفع ایالات متحده است.

Baraitser موافقت کرده است که این مورد را در راه قبل از اینکه به تعویق افتاد تا مارس 18, هنگامی که آن را به از سرگیری دوباره برای بیشتر از سه هفته اجازه می دهد تا هر دو طرف به زمان بیشتری برای جمع آوری شواهد.

آسانژ وکلا گفته اند در جلسات مقدماتی که استدلال می کنند که او در حال پی برای جرائم سیاسی و معاهده ممنوع استرداد در آن زمینه.

استدلال دیگر قابلیت شواهد پزشکی عمومی فسخ توسط پیشرو سیاسی در ایالات متحده آمار و ارقام و جزئیات از پرونده چلسی منینگ یک تحلیلگر اطلاعاتی که به اعدام محکوم شده توسط ارتش ایالات متحده در دادگاه نظامی در سال 2013 از جاسوسی و دیگر جرایم برای نشت راز کابل به ویکی لیکس.

در سال 2012 آسانژ پناه در اکوادور در لندن سفارت برای جلوگیری از استرداد به سوئد که در آن وی متهم به جنایات جنسی است که او را تکذیب کرد و که بعد از آن کاهش یافته است گفت: او می ترسید او در نهایت می تواند فرستاده شده به ایالات متحده است.

پس از هفت سال او کشیده بود و از سفارت در سال 2019 و سپس زندانی برای 50 سال برای پرش به قید وثیقه. او در زندان می ماند در آنجا پس از ایالات متحده راه اندازی آن استرداد درخواست.

اگر قاضی تصمیم می گیرد آسانژ باید تحویل, تصمیم گیری نیاز به لاستیک مهر توسط دبیر خانه (وزیر کشور) Priti پاتل. او نیز حق درخواست تجدید نظر به لندن بالا دادگاه و پس از آن احتمالا به دادگاه عالی بریتانیا بالا قضایی بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>