قضات’ association خواستار نشست اضطراری در پی صدور حکم سنگ واژگونی

مستقل فدرال قضات انجمن در حال برنامه ریزی یک جلسه اضطراری برای رسیدگی به مسائل ناشی از وزارت دادگستری تصمیم به دخالت در پرونده مربوط به راجر سنگراجر Jason StoneA داستان دو دروغ: سنگ McCabe و خطر دو استاندارد برای عدالت, قاضی, در, راجر سنگ مورد سفارشات سهشنبه تلفن شنوایی Klobuchar تماس بر به شهادت در مقابل مجلس سنا پس از بخش رد توصیه می شود راجر سنگ محکومیت بیشتریک دیرین متحد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از مطبوعات آزاد و بیشتر.

فیلادلفیا ایالات متحده در منطقه قاضی سینتیا Rufe رئیس این گروه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آن را “نمی تواند صبر کنید تا آن بهار کنفرانس به بحث های اخیر تصمیمات اتخاذ شده در وزارت و کمیته اجرایی آن را خواهد تشکیل یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه پس از بخش عقب نشینی در آن توصیه برای سنگ جمله است.

“وجود دارد مقدار زیادی از مسائل است که ما را نگران می کند,” Rufe بود که نامزد دریافت جایزه توسط رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به این روزنامه گفت و اشاره کرد که این گروه به نام برای جلسه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر صدور حکم اولیه توصیه سنگ دریافت کرده است.

تبلیغات

این گروه که شامل بیش از 1100 فدرال فقها را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر بیشتر از تپه.

دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام بارا داستان دو دروغ: سنگ McCabe و خطر دو استاندارد برای عدالت, قاضی, در, راجر سنگ مورد سفارشات سهشنبه گوشی جلسه روز شنبه را نشان می دهد – ویژه می درخشد در بلومبرگ توقف و frisk بیشتر و وزارت دادگستری (DOJ) رو نصب موشکافی از قانونگذاران سابق DOJ مقامات بیش از ادراک که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت تاثیر اقدامات خود را در سنگ.

پس از DOJ خواسته یک قاضی در هفته گذشته برای یک فندک حکم زندان برای سنگ از هفت تا نه سال است که در ابتدا توصیه می شود این چهار دادستان فدرال اختصاص به مورد همه استعفا داد و از آن با یک ترک DOJ در دسترس نباشد.

دادستان گفته بود یک قاضی است که سنگ باید در خدمت هفت تا نه سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره و انسداد است. اما یک روز بعد DOJ گفت که توصیه نمی کند “دقت منعکس کننده” موقعیت خود را زیر انتقاد شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هدفمند دی سی منطقه قاضی امی برمن جکسون است که نظارت بر سنگ مورد پس از دادستان’ استعفا نشان می دهد که او تا به حال تحت درمان سابق خود در مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafortپل جان ManafortA داستان دو دروغ: سنگ McCabe و خطر دو استاندارد برای عدالت فاکس ناپولیتانو: راجر سنگ ‘کاملا تحت عنوان” به محاکمه جدید پس از داور توييتها نشان داد جسی لیو استعفا داد پس از نامزدی برای پست خزانه داری خارج: گزارش بیشتر ناعادلانه.

تبلیغات

Manafort محکوم شد به هفت و نیم سال زندان و پس از او به اعدام محکوم و به اتهام بانکی و مالیاتی و التماس کرد گناه را به یک توطئه شارژ.

Rufe گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که فدرال قضات ارتباط است که “تمایل به درگیر شدن با جریان مورد است.” اما او ارائه شده سرسخت حمایت جکسون گفت که این گروه “حمایت از هر یک قاضی فدرال که چه چیزی مورد نیاز است.”

بر اصرار دارد که او صحبت نمی کنم با کاخ سفید قبل از تغییر حکم توصیه برای سنگ که محاکمه ناشی از جرایم کشف شده در سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s بررسی است. او گفت: پس از این که مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آن را “غیر ممکن” را برای او به انجام کار خود را.

بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات امضا در نامه ای خواستار Barr به استعفا کرد و گفت که او “اقدامات انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه متاسفانه صحبت می کنند بلندتر از کلمات است.”

این نامه همچنین در تماس های شغلی مقامات به دنبال “قهرمانانه مثال” مجموعه توسط دادستان که استعفا از سنگ است و آماده می شود به گزارش “آینده سوء استفاده است.”

فدرال انجمن قضات در سال 1982 تاسیس شد و یک انجمن داوطلبانه است که شامل افسران و مدیران از تجدید نظر و دادگاه های ناحیه ای در سراسر کشور. این گروه ماموریت است که برای “حفظ سیستم قضایی ما از طریق مدنی آموزش و پرورش و توسعه” با توجه به وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>