یک قاضی فدرال رد دعوی تشکر. Devin NunesDevin جرالد NunesOvernight انرژی: تهمت نشانه منظور منحرف کردن آب به کشاورزان کالیفرنیا | سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد جدید عقبگرد به اوباما زغال سنگ خاکستر قوانین | گروه سبز صفوف بلومبرگ ، Klobuchar گذشته در برنامه های آب و هوا مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه انحراف آب به کشاورزان کالیفرنیا علیه دولت خواسته کالیفرنیا روزنامه می گوید: از آن کنار گذاشته شد از رویداد با Nunes, برنارد بیشتر (R-کالیفرنیا.) رتبه بندی عضو خانه هوش کمیته در زمینه 2019 در برابر Fusion GPS ” در قلب بحث در اطراف روسیه دخالت در انتخابات 2016.

قاضی لیام o’grady ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شرقی ویرجینیا نوشت: در دو صفحه ای حاکم است که Nunes شکایت بیش از حد مبهم به حرکت به جلو با پرونده های مدنی و ویرجینیا دادگاه نبود محیط مناسب برای کت و شلوار.

“متهمان افزایش قابل توجهی سوالات و شایسته استدلال به هر دو کفایت واقعی تقریرات و دادگاه صلاحیت این دادگاه ها بیش از این متهمان” نوشت o’grady یک رئیس جمهور جورج دبلیو بوش منصوب. “اصلاح شکایت شامل بسیاری از rote اظهارات و اتهامات موجب بود که سقوط کوتاه از رضایت شفاعت استاندارد است.”

تبلیغات

Nunes به دنبال $9.9 میلیون دلار خسارت از Fusion, GPS, موسس آن گلن سیمپسون و غیر انتفاعی فدراسیون فوتبال در مبارزات انتخاباتی برای پاسخگویی. Nunes ادعا کرد که او یک قربانی “فعال و هماهنگ و مداوم و فساد و تقلب و انسداد عدالت” توسط متهمان. او گفت: اتهام علیه او به دلیل تحقیقات خود را بر روی هوش پنل به این شرکت نقش مهمی در بالا بردن اتهامات بیش تهمت وابستگی به روسیه است.

تلفیقی GPS شد این شرکت که تولید استیل پرونده بود که نتیجه یک پروژه برای وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonComey پاسخ به تهمت با Mariah Carey gif: چرا شما را با وسواس من?’ مغلوب ساختن پیشی جستن رد گزارش ها از روسیه دخالت و برچسب آنها را دموکراتیک ‘اطلاعات غلط کمپین’ جدید مرکز آمریکایی بیشتر‘s کمپین و کمیته ملی حزب دموکرات. سند به نام خود نویسنده سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی کریستوفر استیل تولید خام هوش در ارتباط بین تهمت و متحدان خود و روسیه است.

Nunes گفت: در کت و شلوار خود را که متهمان هدفمند او را با مناجات اخلاق شکایت و تبلیغات منفی پس از او به چالش کشیده پرونده را صحت.

O’grady گفت: در حکمی که به او اجازه می دهد یک تنظیم نسخه با توجه به ثبت ظرف 30 روز اما Nunes را به هدایت روشنی از نقض قانون فدرال در برابر دادگاه براده هایی که بیهوده و بیمعنی و یا پشتیبانی نشده توسط شواهد.

Nunes را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im