سفر لوکس

فقط هنگامی که سازمان دیده بان لوکس صنعت سادگی حل و فصل پس از خوب 2019 در Covid بحران سخت است. به عنوان یک نتیجه از دو عمده تماشای نمایشگاه – Baselworld و SIHH ژنو (در حال حاضر rechristened به عنوان ساعت و شگفتی ها) – ایستاده بود لغو شد. در حالی که W&W دارای تثبیت بیش از چند سال گذشته با بیشتر بالا پایان premium مارک های امید بستن برای لوکس خود را تنظیم و تجارت و همکاران رسانه ای آن را Baselworld است که مبارزه با این گروه Swatch (کیف امگا, Longines, Rado Tissot, سواچ, و بیشتر) حرکت در سال 2018 و سپس Breitling اعلام سال گذشته هر دو تصمیم به تمرکز بر روی خود را مستقل نمایشگاه. بسیار به تازگی ضربه بزرگ تحویل داده شد توسط Rolex, Patek Philippe, Chopard, کون راه رفتن, به دنبال آن LVMH گروه (بولگاری, Hublot, اوج, TAG Heuer). آینده این قرن نمایشگاه آویزان در تعادل می باشد. در ضمن ساعت و شگفتی انجام دیجیتال انتشار این چیز تازه ای توسط تمام مارک های آخر هفته گذشته در مارس 25.

سوئیس ثابت

کجا دیده بان صنعت از اینجا بروم ؟ وجود دارد هر گونه قطعی در روند طراحی و بازاریابی و توزیع بالا میاد ؟ من به صحبت کرد چند اجرائی برای ارزیابی خلق و خوی از صنعت و به احتمال زیاد راه رو به جلو است. Greubel Forsey منظم شرکت کنندگان از SIHH تا 2019 در حال حاضر اعلام کرد خود را ترک W&W به تمرکز بر نام تجاری منحصر به فرد حوادث. با نام تجاری به فروش می رساند فقط حدود 100 ساعت از یک سال و با برچسب قیمت رفتن شمال از یک کرور روپیه پس از ملاقات با مشتریان شخصا بهتر است استراتژی بدون شک. من از طریق استراتژی بنیانگذاران Stephen Forsey نشان می دهد که عرضه همواره یک نگرانی بزرگتر از تقاضا برای آنها. این یک سال بزرگ برای آنها را به عنوان آنها در حال راه اندازی اولین ورزشی-محور دیده بان – GMT ورزش یا اوج ساخت دست ساخته شده 1 ساخته شده تنها با استفاده از دست-اداره ابزار یکی از تنها نیاز به گاه شمار فوق العاده 6000 ساعت کار می کنند. هر چند بسیاری از سوئیس تولید کننده بسته از جمله GF آتلیه در لا چوکس de-Fonds اسکلت کارکنان آغاز شده بازگشت. بسیاری از کارکنان بی قرار هستند و می خواهید به بازگشت به کار Forsey می گوید.

Cartier Santos Dumont

کارتیه سانتوس دومنت

IWC مدیر عامل Christoph گرینگر-Herr می پذیرد انتخاب Portugieser خط به عنوان کلید راه اندازی 2020 احتمالا بهترین تصمیم را با نام تجاری گرفته بود. صحبت کردن به ما در زوم تماس او اعتراف کرد که آن را شانس محض که این کارها برنامه ریزی شده به خوبی در پیشبرد. Portugieser خواهد بود و نوع مناسب محصول در پست Covid دوره که در آن مصرف کنندگان را به دنبال راحتی از مارک های قابل اعتماد. در حال حاضر توانایی به درک به طور کامل طرح های جدید و یا قدیمی دوباره مسائل کم خواهد شد.

در ضمن Favre-Leuba دوم قدیمی ترین سوئیس دیده بان نام تجاری در حال حاضر متعلق به تاتا است که مصرف 2020 به عنوان سال گذار. انعکاس احساسات صنعت مدیر عامل شرکت فیلیپ Roten اذعان می کند که افزایش در غیر این صورت درصد کم آنلاین فروش ساعت لوکس است که نیاز به ساعت.

غذای آماده

  • خرده فروشی آنلاین است که به احتمال زیاد به رشد به عنوان تغییرات سلیقه ای در بازاریابی دیجیتال
  • Bling است نه راه به جلو در کوتاه مدت. عناصر کلاسیک و میراث فرهنگی و صنعتگری خواهد شد درایو استراتژی محصول
  • جمع ادامه خواهد داد برای به دست آوردن شاهکارهای و در حال حاضر به صبر طولانی برای آنها

بازگشت به کلاسیک

Panerai: آن را همچنان به سرمایه گذاری در اینده مواد در حالی که جشن سالگرد 70 از Luminor های شب تاب ماده در حال حاضر مترادف با نمادین ترین سازمان دیده بان خانواده. سه Luminor مارینا راه اندازی شده است: DMLS, CarbotechTM و FibratechTM در نسخه های محدود از 270 قطعه و حیرت انگیز از 70 سال گارانتی. FibratechTM یک کامپوزیت انعطاف پذیر به طور کامل قابل بازیافت الیاف معدنی از ذوب سنگ های آتشفشانی است که استفاده می شود برای اولین بار در صنعت ساعت.

For the Hermes collection

کارتیه: نام تجاری حفاری به آن بایگانی و ارائه کلاسیک معاصر از سه نفر از آیکون های خود را – مخزن پاشا و سانتوس در منابع متعدد. این سانتوس باقی می ماند که هیجان انگیز ترین در سال 2020 است. به عنوان یک ادای احترام به اولین خلبان و هوانورد آلبرتو سانتوس-دومنت جدید Cartier سانتوس ساعت ضرب و شتم به ریتم از 430 MC دستی پیچ در پیچ حرکت مکانیکی و حکاکی با برنامه های اصلی سانتوس-دومنت.

هرمس: ایجاد شده توسط هرمس طراح Philippe Apeloig ظریف و باریک d’Hermès مجموعه hogged محل موردتوجه وتماشای عموم. این GMT مدل اضافه شده در این سال علاوه بر ارزش های یک رز-مورد طلا و multitextured آبی شماره گیری با sunburst مرکز snailed تاریخ مبارزه و دانه نقره ای باب روز subdial با شوخی مرتب اعداد اجازه می دهد برای بار دوم منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>