روزنامه نگاران انگل Lavandera میان 2020 Peabody برندگان جایزه

NBC News خبرنگار ریچارد انگل و سی ان ان ملی خبرنگار اد Lavandera در میان روزنامه نگاران که اسیر 2020 Peabody جوایز بر اساس یک شنبه اطلاعیه از سازمان است.

انگل است که NBC ارشد خبرنگار خارجی از سال 2008 برنده خود را برای گزارش گیری بر تصمیم ایالات متحده برای حذف نیروهای نظامی از شمال شرق سوریه ترک کردها دیرین متحد آمریکا در خطر تهدیدات نظامی از نیروهای ترکیه.

گزارش ویژه ای با عنوان “آمریکا خیانت” پخش انگل MSNBC برنامه “در انتساب با ریچارد انگل.”

تبلیغات

“آمریکا خیانت استادانه اجلاس به هر دو تصویر بزرگ و به انسان در آن به دام افتاده. برای ارائه متنوع تاریخی آغازگر و برای بازجویی از سیاست تا آنجا که شامل هزینه های انسانی راش سیاست های آمریکا و خیانت و دریافت یک جایزه پی بادی” سازمان گفت: در روز چهارشنبه.

ان بی سی نیوز همچنین برنده برای “یک نوع متفاوت از: نیروی پلیس بیماری روانی” بود که تولید شده توسط NBC دیجیتال اد Ou.

سی ان ان Lavandera برنده برای “مخفی نیروی کار: مستند نشده در امریکا است.”

“این آشکار نگاهی به مستند نشده کارگران در ایالات متحده با تمرکز به دور از مرز و مکان ما به جای آن در غرب میانه آمریکا نشان می دهد که چگونه حیاتی مهاجران تبدیل شده اند به heartland,” Peabody سازمان نوشت و در آن اعلام برندگان.

“خبرنگار اد Lavandera بازديد جوامع روستایی در مینه سوتا, آیووا و نیوجرسی تبدیل مهاجران (بسیاری از مستند نشده) به بررسی چشم انداز جدید. برای انسانی و قرار دادن ارزش مهاجران که غنی سازی اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و پود ملت, مخفی نیروی کار: مستند نشده در امریکا سزاوار جایزه پی بادی” بیانیه آمده است.

سی ان ان فیلم نیز دستگیر Peabody برای آن مستند “آپولو 11.”

“Peabody جوایز وجود دارد به رسمیت شناختن زمانی که داستان سرایی خوبی انجام داده است; هنگامی که داستان موضوع” Peabody مدیر دکتر جفری P. Jones گفت: تعریف جوایز و ماموریت خود را.

در مراسم اعطای جوایز سالانه که معمولا در ماه ژوئن لغو شد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>