جاش Reddick او می گوید که Astros تیمی را تهدید به مرگ دریافت

در روز هوستون outfielder جاش Reddick گفت که او و دیگر بازیکنان را تهدید به مرگ دریافت در پی این تیم در سال 2017, ثبت نام سرقت رسوایی اتحادیه سر تونی کلارک گفت: ایمنی تا به حال تبدیل به یک مسئله برای برخی از اعضای خود است.

“وجود دارد بدون شک نگرانی های وجود دارد خارج وجود دارد و بر اساس برخی از این تفسیر که .. وجود دارد یک حس نگرانی به مطمئن شوید که خود و خانواده خود محافظت” کلارک روز جمعه گفت در وست پالم بیچ فلوریدا., پس از صحبت با Astros. “بدون شک وجود دارد مطمئن شوید که بازیکنان ما و خانواده خود را قادر به رفتن به و از در ballpark و انجام با خیال راحت … یک قطعه از پازل است.”

کلارک صحبت کرد قبل از Reddick به خبرنگاران گفت که او تهدید به مرگ دریافت در رسانه های اجتماعی است و مردم باید نظر بر روی تصاویر از نوزاد دوقلو گفت: آنها امید آنها به سرطان است. او گفت که هم تیمی نیز دریافت پیام های تهدید و او فکر می کند آن را “بسیار ترسناک” برای همسر و فرزندان خود را برای پیوستن به او را در جاده ها در این فصل از باشگاه هتل ها شناخته می شوند.

بیس بال کمیسر راب مانفرد ماه گذشته به این نتیجه رسیدند که Astros نقض قوانین با استفاده از یک تلویزیون دوربین به سرقت فو’ علائم در طول اجرا خود را برای سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 شود. در حالی که مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow متوقف شد برای یک فصل و سپس از کار اخراج شده توسط این تیم بازیکنان بودند که نظم ندارد.

برخی از بازیکنان در تیم های دیگر گفت و ضمنی است که آنها را عمدا در پرتاب آستروس در این فصل است. آتلانتا نیک Blackburn گفت: “هر مرد بیش از وجود دارد نیاز به ضرب و شتم.”

کلارک گفت: این اتحادیه تا به حال گفتگو با MLB در مورد حصول اطمینان از ایمنی از بازیکنان و خانواده های آنها و نظرات “سخت به چشم پوشی است.” او گفت: اتحادیه به کار شد و به دفاع از اعضای آن است.

“من هرگز عذر خواهی برای حفاظت از, بازیکن, حقوق,” او گفت:.

کلارک که بازدیدکننده داشته است هر تیم در طول فصل بهار, آموزش گفت: ثبت نام سرقت بخشی از تغییرات آورده تکنولوژی در سال های اخیر است.

“این تجلی خود را در چگونه بازیکن زمان سرویس در حال دستکاری آن تجلی خود را در یک راه است که ما شاهد سوء استفاده از مجروح لیست آن را تجلی خود را در راه است که به طور مستقیم تحت تاثیر این نوع از بازی که در حال بازی در زمین,” او گفت:. “بنابراین من می دانم که بسیاری از تیتر کرده است گفت: ثبت نام-سرقت اما حقیقت این است که این گفتگو در مورد فناوری بسیار بزرگتر از آن است.”

کلارک فکر می کند اجازه می دهد تکنولوژی به تاثیر هر جنبه از بازی تبدیل شده است بسیار مشکل ساز است.”

“ما به توسعه این فرهنگ از آن را خوب به انجام تمام این چیزها را تحت تاثیر قرار بازی در این مد که آنها از آنجا که ما در حال بیش از حد کارآمد و ما واقعا هوشمند,” او گفت:. “که فرهنگ اجازه داده شده به چرک و آن را مؤثر در بازی ما است.”

وجود دارد در حال انجام مذاکرات بین اتحادیه و MLB بیشتر در مورد محدود کردن دسترسی به ویدئو در طول بازی.

داوری: آریزونا مسکن مورچه Bradley برنده نهایی حقوق و دستمزد مورد داوری از سال ترک تیم با یک 7-5 استفاده بیش از بازیکنان.

برادلی 27-سال right-hander داده شد افزایش از $1.83 میلیون به $4.1 میلیون نفر است. دایاموند استدلال کرده بود برای $3,625,000. برادلی 4-5 با 3.52 عصر در 65 امداد ظاهر و یکی شروع سال گذشته است. او را زده 87 و رفت 36 در 71 ⅔ نوبت.

مواد مخدر تعلیق: رایگان-عامل پارچ ویکتور Alcantara به حالت تعلیق در آمد برای 80 بازی تحت MLB مواد مخدر برنامه پس از تست مثبت برای بالا بردن کارایی ماده Stanozolol.

26-در سال right-hander شد 3-2 با 4.85 عصر آخرین فصل در 46 امداد حضور در دیترویت. او آزاد شد عامل در پاییز گذشته پس از او اختصاص داده بود آشکار به سه گانه-A تولدو در Oct. 24.

او چهارمین بازیکن به حالت تعلیق در این سال تحت MLB برنامه پس از هوستون پارچ فرانسیس Martes, پیتسبورگ outfielder/infielder پابلو ریس و کلرادو پارچ جاستین لارنس.

گزارش آسیب: کلیولند right-hander Carlos Carrasco تشخیص داده شد با فشار ملایم از حق خود را فلکسور هیپ یک روز پس از احساس ناراحتی در حالی که انجام squats در اتاق وزن. این تیم گفت: Carrasco شد و روز به روز پس از MRI ، … نیویورک یانکیز right-hander سفر به نیویورک در روز دوشنبه به بررسی پس از تجربه ساعد راست و درد در نزدیکی آرنج که بوده است و در موضوع از اکتبر. “ما به دنبال دریافت پاسخ است که ما می توانید دریافت کنید” سورینو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>