اردن آزادی را متوقف کند در دهلی

او 280k followers on Instagram و 475k یوتیوب با پایه فن اقامت مداوم بیش از یک دهه و رفتن توسط این اعداد آن را تنها در حال رشد است. اردن آزادی لس آنجلس بر اساس هنرمند آرایش حرفه ای است در دهلی نو در این آخر هفته و به اشتراک گذاری تخصص خود را از طریق یک کلاس.

اردن مهارت های گسترش فراتر از آرایش — به عنوان یک هنرمند او همچنین عکس های خود کار می کنند و معتقد است که در آموزش مهارت های او بدست می آورد. همچنین dabbling در مشاوره خلاق, جهت بازاریابی و توسعه محصول و اردن با همکاری های مختلف شناخته شده آرایشی و محصولات مراقبت از پوست علامت های تجاری مانند نارس, مک, فروپاشی شهری, Sephora, آناستازیا بورلی هیلز و NYX. او هشت سال از تو رفتگی در دیوار نام تجاری آزادی جمهوری باعث می شود مژه نادرست و وگان لاک ناخن. جلوتر از او masterclass امروز — بخشی از خود را در حال انجام بین المللی زیبایی تور پوشش 12 شهرستانها در سراسر جهان — اردن مذاکرات در مورد کار او چگونه او می ایستد در یک جمعیت و به همین دلیل او را انتخاب و به عکس خود کار می کنند. ویرایش گزیده ای.

شما خود ساخته و هنرمند آرایش. است که آن را به سختی شکستن به این صنعت زمانی که شما “روت” در برخی از نهاد ؟

من فکر می کنم سخت ترین چیز برای آرایش جدید هنرمندان است به افتراق خود globalize نام و تبدیل شدن به یک مستقل از هنرمند. شما نمی توانید آموزش آن است. من این کار را با یادگیری عکاسی, گرفتن بیش از من ترس از صحبت های عمومی و همیشه با و های تکنیک های جدید که مرا از هم جدا. چیزی است که من نیز مورد بحث در کلاس حرفه ای — آن باور نکردنی است که چگونه بسیاری از هنرمندان برگزار شد به بهداشت ضعیف استانداردهای خوشنودی و رفتار بد. شما می توانند یاد بگیرند این در یک محیط کلاس درس.

شما کاهش یافته است از ashion مدرسه در نیویورک و شروع به کار به عنوان یک مدیر هنری. هر درس از آن در اوایل روز است که تاثیر کار خود را امروز ؟

زمانی که من برای اولین بار به صنعت من گرسنه به رشد هنر و صنعت و بالا بردن کار من — و من هنوز هم هستم! من شروع به نگه داشتن انگشت بر نبض صنعت زیبایی به پیش بینی “what’s next” — و یوتیوب بود و بخشی از آن. من می خواستم هرگز به در چشم های عمومی است اما با استفاده از رسانه های اجتماعی چه می تواند پیشنهاد من این بود که چیزی که من می دانستم که من کار می کنند دیده می شود در صحنه جهانی.

چگونه می توانم شما را مدیریت برای ایستادن جدا از کشت زیبایی وبلاگ نویسان و اثرگذارندهها اعمال نفوذ رسانه های اجتماعی برای خود کار می کند ؟

از همان ابتدا من باید خودم جدا بودن یک حرفه ای است. من یک گذار. من نمی به اشتراک گذاری احمقانه روند برای گرفتن چند کلیک. من فکر می کنم من قادر به گذشته در رسانه های اجتماعی برای 12 سال به این دلیل است. صحت شمارش.

شما یک سرطان بازمانده. آیا این تاثیر چه محصولات شما با استفاده از بر اساس مواد مورد استفاده در آنها است ؟

عجیب ، اکثر محصولات موضعی نیست واقعا که بد زمانی که شما آنها را نسبت به آنچه که می خوریم و یا چگونه زندگی می کنیم. من با تمرکز بیشتر بر درونی بودن و تنها بودن آگاه از چیزهایی که در آن آمده است.

شما همچنین عکس های خود را کار می کنند — چرا ؟

Underwhelmed چگونه عکاسان شات من اوایل کار من تصمیم گرفتم که من باید حداقل سعی کنید به ساقه — من هرگز خواب دیدم که فقط در چند سال من می خواهم به انجام آرایش و عکاسی به صورت عمده زیبایی مبارزات [برای مارک های مانند نارس و مک].

شما به طور مداوم قرار داده تا آرایش جدید فیلم در کانال های خود را. چگونه می توانم به شما محافظت در برابر سرقت ادبی و هنوز هم خود را نگه دارید کار تازه است ؟

من تا به حال ایده های من, تصاویر و حتی فیلم به سرقت رفته و یا دوباره. آن را [بد] هنگامی که مردم احساس حق به کار سخت خود را, اما پس از آن من خودم یادآوری کنم که افرادی که نیاز به سرقت فاقد تخیل خود را به آمد تا با ایده های بزرگ خود را. سرقت تنها آنها را تا کنون. من ماندن با تمرکز بر آنچه که در آینده چه چیزی جدید و پیروان من که درک آنچه که من به اشتراک بگذارید.

اردن کلاس آموزش برگزار شد Lalit, در ژانویه 29th, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>