جونی ارنست را تایید رتبه قطره 10 امتیاز: نظرسنجی

سناتور. جونی ارنستجونی کی ErnstOvernight مراقبت های بهداشتی: پنس می گوید: 21 نفر در کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus | نیویورک التماس برای بیشتر تست کیت | تهمت نشانه .3B بودجه اضطراری بسته | کارشناسان می گویند میزان مرگ و میر به احتمال زیاد به کاهش آسیب پذیر خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه تپه انتخاباتی گزارش: ساندرز بالا هدف در CPAC بیشتر‘s (R-Iowa) تصویب امتیاز کاهش یافته است 10 امتیاز از بالا فقط بیش از یک سال پیش اگر چه کثرت رای دهندگان هنوز هم می گویند که آنها خواهد بازگشت او گشتند با توجه به Des Moines Register نظرسنجی.

این نظرسنجی در بر داشت سناتور را تایید سقوط از 57 درصد در ماه فوریه 2019 به 47 درصد است.

این نظرسنجی در بر داشت 79 درصد از جمهوری خواهان از تصویب عملکرد خود را به عنوان سناتور در مقایسه با 45 درصد از مستقل و 14 درصد از دموکرات ها ،

تبلیغات

فقط بیش از چهار در 10 به احتمال زیاد رای دهندگان — 41 درصد — گفت: آنها قطعا بازگشت او گشتند در حالی که 31 درصد قطعا رای برای شخص دیگری و 20 درصد می تواند نظر رای گیری برای شخص دیگری.

ارنست که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر یک هدف کلیدی برای دموکرات ها به دنبال به دست آوردن مجدد کنترل سنا.

دموکراتیک اولیه برای صندلی برای 2 ژوئن و ویژگی های چند رقبا از جمله بازنشسته نیروی دریایی Adm. مایک فرانکن تاجر ادی مائورو برنامه ریز شهری ترزا سبز و وکیل کیمبرلی گراهام. هیچ یک از نام خود شدند و به تشخیص اکثریت پاسخ دهندگان در نظرسنجی جدید.

نظرسنجی نظر سنجی 800, آیووا, بزرگسالان 667 از آنها به احتمال زیاد رای دهندگان از مارس 2-5. نتایج خود را باید 3.5-نقطه حاشیه خطای کلی و یک 3.8-نقطه حاشیه خطا به احتمال زیاد رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>