جونز جلسات spar بیش از تغییر نام از پایگاه های نظامی

سناتور. داگ جونز (D-Ala.) و سابق آمریکا دادستان کل جف جلساتجفرسون (جف) Beauregard SessionsThe هیل کمپین گزارش: بایدن نشانه 4th سالگرد پالس کلوپ شبانه تیراندازی جلسات-Tuberville سنا رواناب گرم در آلاباما McCabe, Rosenstein spar بیش روسیه پروب بیشتر sparred شنبه بیش از تغییر نام پایگاه ارتش که پس از نام مؤتلفه افسران نظامی.

جلسه که نماینده آلاباما در سنای آمریکا برای 20 سال قبل از تبدیل شدن به دادستان کل اولین حمله جونز بیش از رای خود در کمیته نیروهای مسلح سنا به اضافه کردن متمم به یک دفاع صرف لایحه حمایت از تغییر نام از پایگاه.

[email protected] رای به حذف از تمام امکانات نظامی و تاسیسات نام هر سرباز که مبارزه برای کنفدراسیون خیانت شخصیت و نجابت از هر سرباز که مبارزه برای جنوب در که خونین و به یاد ماندنی جنگ” جلسات که در حال اجرا است برای این شانس را به چالش جونز در آلاباما در سنای نژاد در این سال است.

تبلیغات

“اشتباه نکنید این یک موضوع کوچک. این نشان می دهد عمیقی کسری در درک خود را از آنچه در آن به معنی آل سناتور. داگ جونز’ رای به دنبال پاک کردن القاعده و آمریکا تاریخچه و هزاران نفر از Alabamians برای انجام آنچه آنها در نظر گرفته می شود وظیفه خود را در زمان.”

“حذف حساب کاربری خود جف. این را از یک جمهوری خواه کنترل مجلس سنا کمیته قوی حزبی رای می دهند. من می دانم آن را سخت را برای شما به در سمت راست از تاریخچه وقتی که می آید به کنفدراسیون اما شما باید آن را امتحان کنید,” جونز اخراج بازگشت.

تبلیغات

جلسات ذکر شده جونز پاسخ به عنوان شواهدی وجود دارد که او را “never back down به بیدار اوباش” اگر او انتخاب شد سناتور.

جونز تاکید کرد که این رای در نیروهای مسلح پنل بود دو حزبی و برخورد تنها با مؤتلفه چهره توماس جفرسون و جورج واشنگتن مانند جلسات پیشنهاد کرده بود.

“داگ شما یک رادیکال چپ پیاده برای چاک شومرچاک SchumerDemocrats rip تهمت عقبگرد از تجاوز حمایت در میان غرور ماه جلسات-Tuberville سنا رواناب گرم در آلاباما یک شبه مراقبت های بهداشتی: ما نشانه هایی از عقب نشینی در جنگ علیه COVID-19 | Regeneron شروع آزمایشات بالینی بالقوه coronavirus پادتن درمان | CMS هشدار خانه های سالمندان در برابر تصرف ساکنان محرک چک بیشتر. شما رای به استیضاح رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth نیویورک تایمز تایید انگل اولیه رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین می گوید: 300,000 بلیط ثبت نام برای آینده تجمع بیشتررد عدالت Kavanaugh رای دادند در برابر پایان دادن به سقط جنین در اواخر مدت و در حال حاضر شما با پیوستن به بیدار اوباش برای پاک کردن تاریخچه. شما در حال سابقه” جلسات توییتی بازگشت.

جلسات دارای سابقه ای طولانی در نظر گرفتن بحث برانگیز می ایستد در مسائل نژادی با منتقدان خواستار گذشته خود شعارهای نژادپرستانه.

سابق دادستان کل است که در حال حاضر در حال اجرا در برابر سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville در سنا توافق رواناب برای این شانس را به صورت خاموش در برابر جونز.

Tuberville نیست وزن در بحث.

دموکراتها و برخی جمهوریخواهان در کاپیتول هیل به نام برای پایگاه به تغییر نام در میان موجی از تظاهرات و ناآرامی های مدنی بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند موجب مرگ جورج فلوید. مقامات وزارت دفاع آمریکا ابراز کرده اند تمایل به تغییر نام این پایگاه به عنوان به خوبی.

تبلیغات

فلوید گزارشی مرد مرده در بازداشت پلیس در روز یادبود پس از یک افسر سابق kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

بحث راه اندازی یک برخورد بین دو انتهای خیابان پنسیلوانیا با رئیس جمهور تهمت هل دادن به عقب در تلاش است.

“این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی.”

وجود 10 پایگاه های نظامی سراسر کشور که پس از نام مؤتلفه مقامات از جمله یکی فورت Rucker است که در واقع در آلاباما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>