جان weather underground و مارک دیویس دریافت الگوی رفتاری می خواهم به فراموشی پس از حضور در وگاس شوالیه طلایی بازی

اوکلند اظهارات رسما rebranded خود را به عنوان لاس وگاس اظهارات و در روز پنج شنبه شب, سر مربی جان weather underground و صاحب Mark Davis تصمیم به حضور در وگاس شوالیه طلایی بازی.

شوالیه ها’ حساب رسمی توییتر توییتی آنچه به نظر می رسید مانند یک عکسی از این دو در کنار هم با عنوان “آه هی همسایگان” اما کاربران رسانه های اجتماعی تا به حال برنامه های دیگر.

بسیاری از کاربران توییتر با اشاره به جفت شباهت قابل توجه به یک دیگر به طور خاص خود را شبیه کوتاهی مو.

دیویس به نظر می رسد مانند “کلون weather underground ساخته شده با یک سفارش پستی کیت علم او را دیدم در مجله” یک کاربر توئیتر خود نوشت.

وجود دارد مقدار زیادی از جوک در امتداد آن خطوط در حالی که برخی اقدام به ساخت چهره-معاوضه دو.

مرتبط: “آنها در حال گرفتن پول ما’: سانتا کلارا رای به حذف 49ers به عنوان مدیران لوی ورزشگاه

دقیق همان چیزی اتفاق افتاده است در ماه مارس سال 2018 وقتی weather underground و دیویس با حضور رزمندگان طلایی امور خارجه بازی در اوراکل آرنا. این جفت ارز در شنبه, courtside شدند و یک بار دیگر بیرحمانه مورد اینترنت پس از آنها نشان داده شده در تلویزیون پخش.

کلیک کنید از طریق نمایش به صورت اسلاید در بالا برای دیدن واکنش به weather underground و دیویس در وگاس شوالیه طلایی بازی.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>