Johny Dar مشهور ژان استخر

چه رواج ویرایشگر Anna Wintour, اسکار برنده جایزه Joaquin Phoenix و بازیگر بالیوود Hrithik Roshan در مشترک دارند ؟ هر سه به کمک شلوار جین برای پناهندگان یک موسسه خیریه درایو است که افزایش بودجه برای کمیته بین المللی نجات. در طول پاناما از 2016 — بدترین جهان را دیدم که پس از جنگ جهانی دوم — آمریکا هنرمند و طراح Johny Dar منتقل شد به کمک در هر راه او می تواند. یک ایده ساده به ذهن آمد: “من می تواند به افراد مشهور شلوار جین قبل و آنها را تبدیل به آثار هنری به منظور بالا بردن آگاهی و بودجه” او به یاد می آورد های که او می خواست برای مهار فرهنگ پاپ وسواس به منظور جلب توجه به عمیق تر شدن بحران انسانی.

Johny Dar

Johny Dar

خلاصه بعد از یک وقفه این موسسه خیریه است که با یک وب سایت جدید و علاقه. در مه نامزد جایزه اسکار Saoirse Ronan پیوست لیست از بیش از 100 مشهور است که در حال حاضر اهدا کرد. در حال حاضر در حال نزدیک شدن به هند مشهور به هیئت مدیره در آمد. جکی شروف سارا علی خان و Kriti Sanon در حال حاضر کمک. همچنین در لیست علاقه مندی های خود را در حال, Priyanka Chopra, و, Shah Rukh Khan. مبتنی بودن در لس آنجلس او در ابتدا نام خود را در هالیوود به دوستان کمک می کند. “شارون استون, اولین کسی بودم که به او ارسال جین بدون سوال پرسید [آن مطرح شده نزدیک به ₹5 لاخ]. به زودی بیشتر جفت شروع به ریختن در,” او می گوید. هر کس از بازیگر Alicia Vikander به التون جان خواننده و شعبده باز دیوید کاپرفیلد به سوپر Karlie Kloss. حتی سابق بانوی اول فرانسه کارلا برونی و Sheikha Jawaher بنت محمد آل قاسمی همسر حاکم شارجه را اهدا شلوار جین خود را.

و توسط مهاجران

  • این است که نه تنها جین مرتبط با خیریه برای مهاجران. در ماه دسامبر گذشته لوی اعلام کرد یک کپسول مجموعه ایجاد شده توسط refugee کارگران در پورتو الگره تعاونی در روویگو ایتالیا. ساخته شده از بازیافت پارچه آن را در دسترس است در 28 انتخاب فروشگاه در 13 کشور در سراسر اروپا و در وب سایت خود. 100% خالص درآمد حاصل خواهد شد به اهدا co-op.

تمام قطعات با دوام و قابل شستشو ترین نقاشی 3D نقاشی از کالیفرنیا بر اساس نام تجاری ژاکارد. در حالی که وجود دارد هیچ فراگیر تم و زمان هر قطعه متفاوت است Dar می گوید که او تلاش می کند به “ضبط جوهر مشهور است که هنوز هم در سمت چپ شلوار جین”. بنابراین بازیگر Eva Longoria را مخروطی شلوار سفید شده است با توجه به بافت طلا درمان است. مدیر پدرو آلمودووار را شل denims به عنوان رنگارنگ به عنوان فیلم های خود را. و در سابق به ادویه دختر ویکتوریا بکهام bootleg, جین “یک الگوی قوی — آن را نشان می دهد یک زن در کنترل احساسات او”.

در سال 2016 حراج جفت رفت و برای ₹15 لاخ به ₹21 لاخ و بالاتر. وقتی که می آید به قیمت گذاری او می گوید: “ارزش تصمیم گرفته است به طور مستقیم به حدی است. آن است که نه تنها در مورد آنچه که ما باور مردم پرداخت خواهد شد بر اساس مشخصات آن مشهور و ارزش شلوار جین خود را, اما همچنین برای انجام با چقدر زمان من صرف و آنچه که ما احساس می کنیم آن است ارزش ذاتی به عنوان یک قطعه از هنر را در خود دارد.” برخی از جفت امضا و نام تجاری/طراح لیبل های شلوار جین عمدا ذکر نشده چرا که به او مربوط نیست.

Jeans contributed by singer Pink

شلوار جین می باشد که توسط خواننده صورتی

او احساس می کند که اگر چه هدف آنها این است که برای جمع آوری پول است و نه تنها چیزی که می تواند به حل این موضوع در دست است. او خواستار یک چشم انداز تغییر در آن یکی از پناهندگان دیده می شود در عرض یک مثبت چارچوب — پشتکار و کار سخت و حس قدردانی. وقتی پرسیده شد که چرا این علت خاص Dar است و نه آرمان گرا ، “من این میل طبیعی برای حفظ و یا رسیدن به یک متعادل کننده محیط زیست است. به اعتقاد من مهم این است که جامعه ما به حرکت رو به جلو و حل درد و رنج های استقبال از تفاوت های ما. فکر می کنم از جهان به عنوان یکی از بزرگ بدن که در آن یک فرد دست و پا. هر دو مهم هستند و لازم است,” او می گوید.

در حال حاضر آنها در حال پذیرش ارائه می دهد از طریق وب سایت و مردم به انجمن خوش آمدید پیشنهاد به طور مستقیم برای قطعات. IRC است که در حال حاضر کمک به پناهندگان آسیب پذیر در بیش از 40 کشور مانند سوریه و یمن برای مقابله با COVID-19 وضعیت. “ما بسیاری از شلوار جین تا ما باز به پیشنهادات همه زمان ها است. ما برنامه ریزی یک حراج جشن و سرور در نیویورک در این سال اما تا به حال به لغو آن با توجه به وضعیت جهانی, بنابراین در حال حاضر ما در حال کار بر روی یکی دیگر از حراج به زودی اعلام خواهد شد. هدف ما این است که به منظور بالا بردن $10 میلیون به علاوه” نتیجه گیری Dar.

جزئیات: jeansforrefugees.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>