جانسون پرس مغلوب ساختن پیشی جستن در مالاریا دارو

سناتور. ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonRemembering تام کابرن را آرام تداوم Coronavirus هل هاشمی بایدن-Burisma پروب به سوز ایران به دنبال تا 0 میلیارد دلار برای به حداکثر رساندن کمک مالی به شرکت های هواپیمایی دیگر نهفته صنایع بیشتر (R-Wis.) ارسال جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders می گوید او نمی خواهد ‘drop dead’ اگر تهمت تصمیم گرفت در جهانی بهداشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 Hillicon ولی: مقامات دولت فشار بیشتر برای انتخابات بودجه | Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار برای حفظ حریم خصوصی لایحه | سناتورها هشدار برای استفاده از زوم | سازمان بپرسید FCC به لغو China Telecom مجوز بیشتر نامه ای از صدها نفر از پزشکان خواسته بود او را به سهولت محدودیت در مالاریا دارو است که برداشت عناوین با وجود اندک شواهد به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus.

جانسون گفت: او تصمیم گرفت تا شروع به جمع آوری امضا برای نامه خود بیش از نگرانی هایی است که غایب ارشاد از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پزشکان و بیمارستان ها “بودند تمایلی به سعی” هیدروکسی کلروکین.

“بیماران حق دارن سعی هیدروکسی کلروکین. … این زمان برای پایان دادن به logjam 30 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین” جانسون گفت: در یک جفت از توییت در روز جمعه.

تبلیغات

جانسون با توجه به شروع به گردش نامه در مورد 10 p. m. دوشنبه. همانطور که از ظهر دوشنبه, 776 تمرین پزشکان موافقت کرده بود به ثبت نام در آن است. او همچنین راه اندازی یک فرم در وب سایت خود را برای جمع آوری امضاهای بیشتر با این استدلال که وجود دارد “فوری فرصت برای اطلاع رسانی به رئیس جمهور تهمت در مورد نیاز به رایگان پزشکان به استفاده از داروهای موجود مانند هیدروکسی کلروکین.”

“پزشکان مراقبت از بیماران در جوامع ما در سراسر کشور باید رایگان به استفاده از دارو در دست رایگان از سیاستمداران و بوروکرات دوم-حدس زدن و تهدید. آن را بی سابقه است — و کشنده برای دولت فرمانداران و پزشکی تخته برای منع پزشکان آزادی به تجویز طولانی تصویب شده و با خیال راحت استفاده داروها” در این نامه می خواند.

این نامه می پرسد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع انتخابات ریاست جمهوری بخشنامه به آسانسور FDA محدودیت است که می گوید: هیدروکسی کلروکین و کلروکين گرفته شده از استراتژیک ملی ذخایر تنها می تواند تایید شود “برای برخی بیماران بستری” و به طور مستقیم FDA شامل مواد مخدر به عنوان یک گزینه به صورت سرپایی دارو.

جانسون و پزشکان نیز می خواهید تهمت به صدور یک فرمان اجرایی به ممنوعیت فرمانداران از محدود کردن هیدروکسی کلروکین به بیماران بستری و برای جلوگیری پزشکی و داروسازی تخته از تهدید اقدام انضباطی علیه پزشکان و داروسازان که با استفاده از دو دارو برای بیماران مبتلا یا در معرض coronavirus.

هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا لوپوس و آرتريت شرایط مانند آرتروز. اثر آن در درمان COVID-19 ثابت نشده است هر چند موسسه ملی بهداشت (NIH) روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را آغاز کرده بود ثبت نام شرکت کنندگان در یک کارآزمایی بالینی برای آزمایش اثر هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا تبلیغ این دارو به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus با وجود اندازه گیری بیشتر دریافت از برترین مقامات بهداشت در دولت.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز یکشنبه. “من در آن به دنبال یک راه یا دیگری. اما ما می خواهیم به خارج از این. اگر آن کار نمی کند آن را شرم آور خواهد بود اگر ما آن را انجام نمی شود.”

Anthony Fauciآنتونی FauciState AGs برجسته نژادی و نابرابری در اوایل coronavirus داده یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 تهمت درصدد باید به صورت گسترده و تست قبل از بازگشایی اقتصاد بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد در هفته گذشته است که وجود دارد در حال حاضر ندارد “قوی” شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین موثر ثابت شده است.

“ما عمل نمی چگونه شما احساس می کنید که ما در چه شواهد و داده ها است” Fauci گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>