جانی Antonelli, پارچ در ’54 جهان سری قهرمان غول می میرد 89

روچستر n. y. (AP) — جانی Antonelli پنج وقت همه ستاره که شد یک کلید پارچ در جهان سری برنده New York Giants در سال 1954 درگذشت. او 89.

غول سان فرانسیسکو منتشر شد بیانیه ای گفت Antonelli درگذشت جمعه در روچستر, نیویورک. علت مرگ نبود داده می شود.

The left-hander برنده 126 بازی بیش از 12 فصل از جمله به یاد ماندنی سال 1954 زمانی که او تا به حال یک 21-7 ضبط و لیگ ملی پیشرو 2.30 عصر. او همچنین 20-برنده بازی در سال 1956.

آنتونلی تا به حال عملکرد ستارگان برای غول های زمانی که آنها جاروب سرخپوستان کلیولند در چهار بازی به پیروزی در سال 1954 مسابقات جهانی. او انداخت یک بازی کامل در بازی 2 به بالا فقط یک اجرا بیش از نه نوبت و پس از آن در آمد در امداد در بازی 4 گرفتن نهایی پنج ناشران برای کسب نجات و پرچ سری.

“جانی یکی از همه زمان بزرگ غول و بخشی از ما تاریخ غنی در 1950s” غول جمهور لری بائر در بیانیه ای گفت. “او لذت می برد از دیدن اوراکل پارک برای فارغ التحصیلان reunions و دیگر حوادث و من خدا را شکر می خندد ما به اشتراک گذاشته شده در طول سال. تسلیت ما رفتن به Antonelli خانواده به صورت فوق العاده ای خود دست دادن و ما برای گسترش افکار به جانی هم تیمی های دوستان خود را و همه کسانی را لمس عبور خود را.”

روچستر بومی ساخته شده و اولین بازی خود را با بوستون بریوز در سال 1948 زمانی که او تنها 18 سال. بهترین سال آمد با غول از سال 1954 تا 1959 و او بخشی از حق رای دادن که این حرکت از نیویورک به سان فرانسیسکو پس از سال 1957 فصل است. او از دست رفته 1951 و 1952 فصل با توجه به خدمات نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>