جان لوییس در سلما خواستار رای دهندگان برای نجات روح از امریکا’

Rep. John LewisJohn LewisBill ممنوعیت منتول در سیگار تقسیم دموکرات ها با دیدن تعصب نژادی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد اخراج خبرنگاران چینی پس از وال استریت ژورنال خبرنگاران ممنوع: گزارش اوباما می فرستد تولد آرزوهای خود را به جان لوییس: ‘با تشکر برای ساخت خوب مشکل بیشتر (D-Ga.) نام رای دهندگان به “نجات روح از امریکا” در صندوق های رای در ماه نوامبر در یک سخنرانی یکشنبه پیش از 55 سالگرد مارس در سلما.

سی ان ان گزارش داد که لوئیس یک نماد جنبش حقوق مدنی ساخته شده نظرات در یک رویداد بزرگداشت “یکشنبه خونین” در ماه مارس سال 1965 در طی آن Lewis به حال خود جمجمه شکسته توسط یک افسر پلیس در حالی که راهپیمایی برای رأی است.

“ما باید بیرون بروید و رای مانند ما هرگز رای دادند قبل از” لوئیس گفت مارس شرکت کنندگان در روز یکشنبه. “صحبت کردن. صحبت کردن. در راه دریافت کنید. در خوب مشکل است. لازم است مشکل. و کمک به نجات روح از امریکا است.”

تبلیغات

لوئیس نظرات خود را در آخرین غيرمستقيم سالوو در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده اىکه او گفته است که یک نژادپرست در حالی که پایدار حملات از رئیس جمهور با هدف در منطقه آمار جرم و جنایت.

گرجستان دموکرات و عضو با نفوذ از کنگره سیاه حزبی (CBC) است نه تایید و یک سال 2020 نامزد برای ریاست جمهوری و گفتن خبرنگاران در سال گذشته بود که او با تکیه به سمت ساخت تایید.

“من می خواهم برای دیدن ممکن است بهترین فرد انتخاب شود و این مهم نیست که آیا آنها از CBC یا حزب دموکراتیک” لوئیس هیل گفت: در ماه آوریل گذشته.

“من نه با تکیه به سوی ساخت یک تایید و نه در همه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>