جان کری شنید بحث بالقوه 2020 پیشنهاد نگرانی بیش از ساندرز

وزیر سابق امور خارجه , جان کری,جان فوربس KerryHow بریتانیا می تواند به شکل اروپا سیاست خارجی پس از Brexit بایدن خطوط بالا-مشخصات عملیاتی را به مبارزات انتخاباتی در آیووا (Iowa دموکرات قفقاز, نقشه برداری, بیشتر بود, بنا به گزارش شنید با ان بی سی خبرنگار در مورد امکان ورود به 2020 نژاد برای رئیس جمهور به دلیل نگرانی بیش بهداشت ، برنی ساندرزسناتور Sanders2020 Dems جشن ماه تاریخ سیاه بحرانی آیووا نظرسنجی اوراق بیش ظاهری برنامه نویسی خطا مایکل مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه”بی رحمانه’ و ‘دروغ’ بیشتر (I-Vt.) افزایش در پای صندوق های رای به عنوان آیووا قفقاز رویکرد است.

ان بی سی نیوز گزارش روز شنبه که کری شنیده شد گفتن ناشناخته محرم در تلفن در یک Des Moines, هتل مورد مراحل او نیاز به گرفتن برای ورود به این مسابقه از جمله پله پایین از بانک مرکزی امریکا در هیئت مدیره.

بزرگ-دلار اهدا کنندگان وفادار به عربستان را به “جمع آوری یک میلیون” به منظور رسیدن به آمریکا پیشنهاد کردن زمین او بنا به گزارش ها شنیده گفت: در حالی که اضافه کردن که چنین اهدا شد و در حال حاضر رو به “واقعیت برنی” و “امکان برنی ساندرز در نظر گرفتن حزب دموکرات — پایین کل است.”

تبلیغات

با این حال آمریکا قصد دارد برای ورود اولیه هستند گزارش نه قطعی به عنوان او همچنین شنیده سوال این ایده از ورود به مسابقه در همه گفتن تماس گیرنده “شاید من f—ing اغفال خودم اینجا” و بعد از گفتن ان بی سی نیوز که او “کاملا” با توجه به نصب یک پیشنهاد برای رئیس جمهور هنگامی که درباره تماس بگیرید.

کری علنا تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو Biden2020 Dems جشن ماه تاریخ سیاه بحرانی آیووا نظرسنجی اوراق بیش ظاهری برنامه نویسی خطا مایکل مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه,’ ‘بی رحمانه’ و ‘دروغ’ بیشتر (D) در دموکراتیک اولیه و مبارزه با بایدن در اوایل اولیه ایالت آیووا و نیوهمپشایر. او پیش از فرار رئیس جمهور در سال 2004 برنده دموکراتیک اولیه اما از دست دادن کلی انتخابات به رئيس جمهور وقت جورج دبلیو بوش است.

او گفت NBC News در ماه ژانویه بود که او با تمرکز بر بایدن مسیر به نامزدی که کاهش یافته است به شک و تردید در ذهن تحلیلگران در صورت ساندرز صعودی نظرسنجی اعداد در آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و دیگر کلید اولیه متحده است.

“[R]ight در حال حاضر [من] به طور کامل متمرکز بر کمک به جو بایدن رئیس جمهور شدن و من بسیار خوشحال هستم انجام آنچه من انجام,” او گفت که در ماه ژانویه است.

Sanders مبارزات انتخاباتی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در آمریکا و گزارش سخنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma