جوی afton wagner نگه می دارد به برنده مسابقه نسکار در لاس وگاس

این تنظیمات به یک offseason تعمیرات اساسی در تیم Penske ادامه داد: روز یکشنبه در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر که در آن miscommunication بین جوی afton wagner و خدمه رئیس منجر به botched نهایی گودال توقف در نسکار Pennzoil 400.

Afton wagner هنوز زخم در پیروزی خط برای سال دوم در یک ردیف برنده دو زانوی با حداکثر سرعت دویدن به پایان به پایان رسید که تحت احتیاط.

احتیاط با شش دور باقی مانده تیم مجبور به تصمیم گیری و خدمه رئیس پل ولف گفت: afton wagner برای آمدن به جاده گودال برای لاستیک جدید. Afton wagner را نمی شنوند ولف و باقی مانده در مسیر که حدودا او را به منجر شود اما قرار دادن او در موقعیت به نگه کردن کشت رقیب در تازه لاستیک.

Afton wagner دانست و آن را بحرانی به خود فورد جدا از بسته سرعت در راه اندازی مجدد برای هر گونه ضربه در پیروزی.

“هوای پاک بود که برای رفتن به کلید با لاستیک های قدیمی,” او گفت:. “اگر من بلعیده توسط یک زن و شوهر اتومبیل من فقط رفتن به سقوط به عقب واقعا سریع است.”

Afton wagner رو فشار از ریکی Stenhouse جونیور در راه اندازی مجدد با دو دور باقی مانده و سپس انداخت یک بلوک در William بایرون برای حفظ موقعیت خود از آن afton wagner به نام “برنده شدن حرکت می کند.”

“من قادر به دریافت پایین در مقابل از او و پس از آن قادر به جدا کردن خودم کمی از میدان” او گفت:.

Afton wagner این 2018 قهرمان فقط از دست رفته در حال پیشروی به مسابقه قهرمانی فصل گذشته است. در شروع این سال صاحب راجر Penske اعلام کرد او می خواهم تعویض خدمه afton wagner, رایان Blaney و Brad Keselowski با afton wagner گرفتن ولف خدمه ارشد که منجر Keselowski به یک قهرمانی جام حذفی.

Xfinity سری: تعقیب Briscoe برنده باران-تاخیر Xfinity سری مسابقه در لاس وگاس.

نسکار بود قادر به تکمیل 50 از 200 دور روز شنبه قبل از باران شسته رویداد تحت فشار قرار دادند و نتیجه آن را به بعد از جام مسابقه یکشنبه.

Briscoe منجر شده بود 27 از 50 دور روز شنبه پس از آن خود را از سر گرفت و در نتیجه.

NHRA: Tommy Johnson Jr. مسابقه به 18 خنده دار ماشین پیروزی در آریزونا اتباع چندلر است. استیو Torrence شتافت به 37 سوخت بالا پیروزی با شکوه داگ Kalitta. اریکا اندرز او را 26th, نرم افزار سهام برنده است. او ضرب و شتم بو بوتنر در یک شورلت کامارو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>