جوئل Embiid نمرات 49 امتیاز و می افزاید: 14 ریباند به عنوان 76ers ضرب و شتم شاهین

جوئل Embiid غرق 3-اشاره گر به صورت حرفه ای-بالا 49 امتیاز دیدم یک لبخند بزرگ گود گوش خود را به جمعیت جیغ و حتی بلندتر و کمی رقص.

زمانی که این مرد بزرگ است که با داشتن سرگرم کننده او را تقریبا غیر ممکن است برای متوقف کردن.

Embiid نیز برداشت 14 ریباند توبیاس هریس تا به حال 25 امتیاز و میزبان فیلادلفیا 76ers ضرب و شتم شاهین 129-112 سه شنبه شب ،

از دست رفته All-Star بن سیمونز برای بار دوم در سه بازی به دلیل مصدومیت از Sixers مخلوط خود را در صف شروع کردم و 15 امتیاز از Furkan Korkmaz در یک رزرو ،

Embiid انجام آنها.

گفت: “من قبل از این همه ستاره من رفتن به یک متفاوت ذهن-مجموعه توان تهاجمی” Embiid گفت. “من گفت: من که قرار بود به عقب بر گردیم به داشتن سرگرم کننده است. داشتن سرگرم کننده در اشکال مختلف می آید. من لازم نیست که همیشه لبخند و خنده. من می تواند سرگرم کننده فقط تسلط بر بازی.”

این Sixers نیاز قوام از Embiid به حرکت به موقعیت خانه-دادگاه مزیت در دور اول پلی آف. آنها کشیده در یک نیمه بازی میامی برای جایگاه چهارم در کنفرانس شرق زیر گرما را از دست دادن اضافه کاری در کلیولند.

“با خبر از بن او را به بیرون می آیند و بازی راه او” Sixers مربی برت براون گفت. “هنگامی که او می آید با این فعالیت که ذهنیت که انرژی او باعث می شود یک امار شناس کار می کنند و ما در حال رفتن به برنده بسیاری از بازی ها است.”

هریس ستایش Embiid برای “تسلط” و افزود: “او می تواند انجام دهد این است که هر شب تنها اگر او می خواست.”

Trae جوان led آتلانتا با 28 امتیاز با وجود از دست رفته نه از 11 از 3 نقطه محدوده. د’Andre شکارچی اضافه شده 22 و جان کالینز بود 21.

کلیپرز 124, گریزلیز 97: Kawhi Leonard گل 25 تا منجر کلیپرز که 22 از Montrezl Harrell کردن نیمکت. جعفر Morant بود بالا و گلزن برای بازدید از گریزلیز با 16.

موشک 123, نیکز 112: جیمز هاردن به ثمر رساند 37 امتیاز و میزبان هوستون, ضرب و شتم, نیویورک, شب چهارم آن مستقیما پیروزی. سخت به حال 31 توسط halftime کمک هوستون به 72-57 سرب در شکستن. او سرد در نهایت اما نیمه اول کار قرار دادن موشک در کنترل است.

دیگران 137 جادوگران 134: Khris منچستر به ثمر رساند میلواکی نهایی نه امتیاز و بازدید از دیگران ضرب و شتم Bradley Beal و واشنگتن در اضافه کاری. منچستر که به پایان رسید با 40 امتیاز ضربه 3-اشاره گر از بالای کلید با 30.2 ثانیه به سمت چپ به پنج دلار از یک 135-132 منجر شود. Beal به ثمر رساند 55 یک شب پس از به ثمر سپس-حرفه ای بالا 53 امتیاز از دست دادن در شیکاگو است.

خورشید 131 جاز 111: ریکی روبیو تا به حال 22 امتیاز و 11 پاس گل و هفت دزد به رهبری ققنوس به یک پیروزی بیش از وضعیتی وخیم ایالت یوتا است. در اولین بازی برگشت در سالت لیک سیتی پس از بازی برای جاز برای دو فصل روبیو رهبری یک جرم که شات 56%.

کاوالیرز 125 گرما 119: Rookie swingman کوین پورتر جونیور گل در یک فصل بالای 30 امتیاز از جمله go-ahead سبد در وقت اضافه و کلیولند بسیج از 22 نقطه کسری به شکست در بازدید از میامی.

سحر و جادو 115 شبکه 113: Aaron گوردون بود 27 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و مسدود شات در ثانیه های پایانی کمک اورلاندو تجمع به ضرب و شتم میزبان بروکلین.

ماوریکس 139, تیمبرولوز 123: Tim Hardaway جونیور به ثمر رساند 23 امتیاز و لوکا Doncic تا به حال 20 به عنوان میزبان دالاس ضرب و شتم مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>