جو Thornton نمرات دو بار اما کوسه سقوط به رنجرز

نیویورک — جو تورنتون به ثمر رساند و دو بار و هارون Dell ساخته شده و موجب صرفه جویی 30 اما کوسه خود را از دست داد سوم راست 3-2 تصمیم در برابر رنجرز در روز شنبه.

تورنتون تساوی نتیجه 1-همه در اواخر دوره اول به ثمر رساند در یک کف دست زدن شات در 17:55. Defenseman برنت سوختگی را شکست عجیب و غریب-انسان راش در منطقه دفاعی قبل از بازی-بستن هدف است. تیمو مایر و ماریو فرارو کمک در بازی.

“ما نمی توانست بهتر از دوره اول از ما بود” کوسه مربی باب Boughner گفت. “این ناامید کننده بود چرا که ما دو بازی را به این جاده سفر و من فکر کردم که ما خودمان را به یک فرصت برای به حداقل امتیاز از هر بازی. و ما نداشت.”

Evander کین بازگشت به کوسه ها صف پس از گذراندن سه بازی تعلیق صادر شده توسط سازمان لیگ.

کوسه ها در زمان 2-1 سرب در 13:47 دوم پس از سوختگی’ با کف دست زدن شات از نقطه منعکس کردن رنجرز’ دروازه بان و سپس ضربه Thornton پا قبل از کشویی به net. آن Thornton اول چند هدف بازی پس از Feb. 18, 2019, زمانی که او ثبت کلاه ترفند برابر بوستون.

Jesper سریع به ثمر رساند و دو بار ایگور Shesterkin ساخته 44 برای صرفه جویی در نیویورک است. Mika Zibanejad نیز به ثمر رساند و Artemi Panarin تمدید خود را به نقطه خط به هشت بازی با دو کمک به رنجرز برنده برای هفتمین بار در هشت بازی.

سن خوزه در Melker Karlsson نیست و در نظر گرفته شده است روز به روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>