جو Thornton نیست ناراضی با کوسه ها که بالا شیاطین در عهد عتیق

اشتباه نکنید جو تورنتون است نه سرخورده با کوسه ها.

تورنتون ابراز ناامیدی در برخورد برای یک اجرا در جام استنلی توسط تجارت مهلت اما او روز پنجشنبه گفت که سن خوزه همچنان اولویت خود را در حال حاضر و آینده است.

ادم تنومند و بدقواره جو نمی گوشت چرخ کرده و کلمات قبل از تیم خود را ضرب و شتم New Jersey Devils 3-2 در لوگان مدل هدف 38 ثانیه به اضافه کاری در SAP مرکز.

“من همیشه گفته ام من مادام العمر کوسه و من را بدون عذر خواهی برای این که” او گفت:.

تورنتون است در $2 میلیون انقضای قرارداد اما گفت که او در نظر دارد به کار خود ادامه 22-سال NHL حرفه ای گذشته 15 از آن سال صرف در سن خوزه پس از تجارت با بوستون در ماه نوامبر 2005. تورنتون اعداد نیست زرق و برق دار — چهار گل و 23 پاس گل — اما او می تواند با استقبال را برای تمام حیطه حق رای دادن آیکون دارای.

“من فکر می کنم او هنوز هم هاکی در او” کوسه کاپیتان لوگان Couture گفت. “او هنوز هم می بیند یخ بهتر از بسیاری از بازیکنان در این لیگ در آن سن و سال و او هنوز هم می تواند حرکت بسیار خوبی است.”

تورنتون که نوبت 41 در جولای 2, انتظار مدیریت به واکنش نشان می دهند و آن را به عنوان زیر فصل 2014-15 زمانی که تیم از دست رفته پلی آف برای تنها زمان دیگر در 16 سال گذشته علاوه بر این ، سن خوزه ساخته شده و تعدادی از offseason, حرکت, استخدام یک سر مربی و پیشرفته تمام راه را به اول آن استنلی جام ظاهر در سال 2016 قبل از از دست دادن به پیتسبورگ.

“سال بعد بچه ها تا به حال طعم تلخ در دهان خود و با بازی عالی از سمت راست شروع و به تمام راه را به جام” تورنتون گفت. “من امیدوارم که آن است که نوع مورد دوباره.”

تورنتون می خواهم به بخشی از آن تعقیب و گریز.

“من انجام دهد. آره من انجام دهد. من یک کوسه” تورنتون گفت. “مالکیت و آن را فقط trickles تمام راه را به پایین. من احساس می کنم خوب من احساس می کنم سالم است. ما هنوز (18) بازی را به سمت چپ تا بسیاری اتفاق می افتد اما آره من احساس می کنم خوب است.”

یک گزارش منتشر شده از محترم NHL خودی این باورند Thornton ممکن است ترک منطقه راحتی خود را در سن خوزه اگر او را متقاعد کوسه می تواند بازگشت به مشاجره. او ممکن است در واقع نگاه بعدی به تورنتو که در آن افرا برگها می تواند استفاده آموزشی از این بازیکن که در نزدیکی لندن, انتاریو.

تورنتون گفت که او تا به حال جزئیات این گزارش اضافه کرد که او ندارد اظهار نظر در مورد تیم های دیگر اما نمی عقب نگه نیت خود را.

“از آن یاد تیم, مطمئن, اما من یک کوسه,” او گفت:. “من شده است ممتاز به بازی در اینجا و من می دانم آنچه در آن به معنی یک کوسه. من در تلاش برای تصویب آن را به جوان تر ها چقدر غرور ما را در اینجا در مقابل این طرفداران.

کوسه موقت سر مربی باب Boughner گفت: تورنتون است که “یک بازیکن من هرگز نگران” و درک خود را از واکنش فوری به داشتن چیزی برای بازی در این بهار.

“البته, آن را خوب است برای پیدا کردن وضعیت حق” Boughner گفت. “او بسیار با نظرات خود و حمایت می کنیم که یک پسر است که با توجه به این مقدار به بازی شما می خواهم برای دیدن و دریافت پاداش.

“اما آن را بیش از در حال حاضر و اجازه دهید به بازگشت به کار. ما در حال انجام چیزی است که همه ما عشق را به انجام و هیچ مثالی بهتر از ادم تنومند و بدقواره. او یک لبخند از گوش به گوش و او فقط دوست دارد به بازی در هر روز است.”

تورنتون قرار است تیم اول هرگز ذهن خود را ثابت صعود تا NHL تمام وقت لیست برای کمک (هفتم با 1,088), امتیاز (14 1,505) و بازی (10th, 1,630).

“ما خوش شانس هستیم که او را” Couture گفت. “من آرزو می کنم که من قرار بود به تماشای او در چند هفته بازی کردن در پلی آف با شانس برای برنده جام استنلی — فقط به خاطر او سزاوار آن است.”

راس McKeon را پوشش می دهد کوسه ها برای سان فرانسیسکو کرونیکل. توییتر: @rossmckeon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>