Jio سیستم عامل صندوق افزایش بیش از Rs1 تریلیون RIL بازوی مهر و موم 2 بیشتر معاملات

دهلی نو: Jio سیستم عامل در روز شنبه اعلام کرد دو سهام و فروش و مصرف آن در مجموع صندوق افزایش فراتر از Rs1 تریلیون دلار را در کمتر از 8 هفته. این شرکت در حال حاضر مطرح Rs1,04,326.95 کرور از 10 سرمایه گذاران با فروش 22.38% سهام شرکت با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط Mukesh Ambani شرکت امروز.

این شرکت را بالا خواهد برد Rs4,546.80 کرور از TPG در برابر 0.93% سهام فروش و Rs1,894.50 کرور روپیه در برابر 0.39% به L Catterton دیگر شرکت سهام خصوصی با توجه به دو جداگانه منتشر شده در مطبوعات صادر شده امروز توسط Reliance Industries Limited تابعه.

L Catterton به طور معمول سرمایه گذاری در مد و شرکت های خرده فروشی هر دو در قلب Jio سیستم عامل برنامه های بلند پروازانه به عنوان آن واحد از یک شرکت مخابراتی به یک چتر فن آوری پلت فرم است که به فروش می رساند اقلام برای مصرف روزانه است.

معاملات به Jio سیستم عامل های ارزیابی سهام از Rs4.91 هزار و یک شرکت ارزش Rs5.16 تریلیون همان است که بسیاری از معاملات صورت گرفته در.

لیستی از سرمایه گذاران در Jio شامل Facebook, KKR ویستا سهام شرکای Abu Dhabi Investment Authority, Mubadala و کلی اطلس.

اولین و بزرگترین فروش سهام خارج از نه بود که از 9.99% برای Facebook برای Rs43,573.62 کرور اعلام کرد در 22 آوریل.

تمام 10 معاملات منوط به مصوبات قانونی با یکی از با Facebook به احتمال زیاد به تحت سخت تر موشکافی داده و نگرانی خود را از بی طرفی خالص.

تکیه Jio Infocomm فراهم می کند که اتصال به پلت فرم به بیش از 388 میلیون مشترک ادامه خواهد داد به یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Jio سیستم عامل است.

سهام فروش بخشی از RIL طرح به بدهی رایگان در ماه مارس. به احتمال زیاد هدف این است که به احتمال زیاد به دست آمده در ماه دسامبر شرکت مادر داشتن mopped تا Rs53 و 124 کرور از حقوق موضوع که بسته در 4 ژوئن.

از Rs43,574 کرور که آن را دریافت خواهد کرد, از Facebook, Jio برنامه ای برای استفاده از Rs28,000 کرور به بازخرید اختیاری تبدیل خوانده شده اولویت سهام (OCPS) از پدر و مادر خود را RIL و حفظ Rs15,000 کرور در آن کتاب Jio را مدیریت کرده بود گفت: در یک کنفرانس تلفنی در 22 آوریل.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>