Jimmie Johnson برای شروع دوم در مسابقه نسکار در جنوب کالیفرنیا

بسیاری از Jimmie Johnson بهترین مسابقه خاطرات رخ داده در اب و هوای جنوب کالیفرنیا آسفالت در حدود 100 مایلی شمال زادگاه خود.

هفت بار جام نسکار سری قهرمان امیدوار است به اضافه کردن یک حافظه باور نکردنی در آخر خود را شروع و در فنتنا (سن برناردینو کانتی).

جانسون پادشاه خودکار باشگاه جاده سریع السیر به عنوان سومین مسابقه نهایی جام نسکار سری فصل به عنوان تمام وقت راننده. مادری از ال کاجون (San Diego County) شده است خانه های مورد علاقه همیشه از او بریده اولین جام پیروزی در فنتنا در سال 2002 و او در نهایت اضافه شده پنج غنائم.

و پس از مقدماتی در موثر مقام دوم شنبه او شروع می شود در ردیف جلو با Clint Bowyer در باشگاه خودرو 400 روز یکشنبه به عنوان او می رود برای یک تاریخی به پایان برسد در چه احتمال خداحافظی خود را به خانه طرفداران که حمایت او از همان آغاز.

“این خواهد بود مجنون” جانسون گفت. “من بسیار خوش بینانه در مورد این آخر هفته. این امر فقط می تواند باور نکردنی به جلو است که اگر ما می تواند.”

جانسون منجر فنتنا کتاب رکورد شش پیروزی 980 دور چراغ, 17 top-10 پس از اتمام بالا 13-پس از اتمام پنج و یک 7.6 متوسط به پایان برسد. او آغاز شده 25 بار وجود دارد زمانی که اولین پیروزی 18 سال پیش است و او به پایان رسید هر دامان در هر مسابقه.

• همچنین در فنتنا Harrison برتون برگزار کردن Joe Gibbs Racing تویوتا هم تیمی رایلی Herbst برای اولین بار خود را حرفه ای نسکار Xfinity سری پیروزی.

در جای دیگر

Rupp روابط کوتاه سر برای توکیو

جالینوس Rupp اصلاح وضعیت خود را به عنوان برتر کشور دونده فاصله پنج شنبه, برنده دوم خود را مستقیم المپیک ایالات متحده ماراتن محاکمه این یکی در آتلانتا به کسب یک نقطه در توکیو بازی.

Rupp که موفق به کسب مدال برنز در مسابقه دو ماراتون در سال 2016 ریو و بازی های واجد شرایط برای چهارم بازی های المپیک شد تنها مرد دوم پس از فرانک کوتاه در سال 1972 و 1976 به پیروزی دو ایالات متحده محاکمه.

Rupp تحت سلطه برنده شدن در 2 ساعت, 9 دقیقه, 20 ثانیه — 43 ثانیه سریع تر از مکان دوم دان یعقوب رایلی. عبدی Abdirahman نیز به دست آورده یک نقطه در تیم المپیک ایالات متحده.

دوچرخه سواری: چوپان Dygert خرد او فردی پیگیری رکورد جهانی در مرحله مقدماتی و سپس کاهش آن دوباره. در نظر گرفتن مسیر در برلین یامونا چند ساعت بعد آمریکایی استقامت قهرمان متوقف شد و در ساعت 3:16.937 به برنده مدال طلا در مسابقات جهانی و مهر خودش را به عنوان المپیک در توکیو. زمان نهایی شد و نزدیک به یک ثانیه سریعتر از مقدماتی علامت که به نوبه خود چهار ثانیه سریعتر از رکورد قبلی.

تنیس: پس از صرفه جویی در مطابقت با امتیاز نهایی برای رسیدن به بالای رتبه بندی نواک جوکوویچ به ندرت مشکل او به عنوان ضرب و شتم Stefanos Tsitsipas 6-3, 6-4 به پیروزی در دبی قهرمانی برای پنجمین بار.

17-زمان گرند اسلم قهرمان خود را حفظ شکست نخورده شروع سال پس از برنده افتتاحیه ATP جام با صربستان و عقد یک رکورد گسترش هشتم استرالیا عنوان شده است.

• Aryna Sabalenka از بلاروس موفق به کسب ششمین عنوان حرفه ای خود را با یک 6-3, 6-3 پیروزی بر Petra Kvitova در قطر به فینال دوحه.

اسکی: Vincent Kriechmayr برنده یک مردان جام جهانی super-G در استان بومی خود از اتریش علیا در Hinterstoder. الکساندر Aamodt Kilde سقوط کرد و کاهش یافته و از اول تا سوم در این رشته در حالی که او به طور کلی سرب کاهش یافت.

• اتریش نینا Ortlieb لبه فردریک Brignone ایتالیا توسط 0.01 دوم را به نفع خود یک سوپر-G در La Thuile ایتالیا. Brignone تمدید سرب خود را در رده بندی کلی به 153 امتیاز از غایب مواجه بود که نه رقابت برای گذشته پنج هفته پس از مرگ پدرش جف بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>