جری برنج اشک به سوپر باول LIV refs تماس در برابر 49ers: ‘آیا شما جدی است؟’

وجود دارد چند بحث برانگیز تماس در سوپر باول LIV که رفت و در مقابل سان فرانسیسکو 49ers و سابق Niner جری برنج یکی از بسیاری از انتقاد از officiating در این بازی.

در طول یک شنبه در ظاهر 95.7 بازی “Jo, Lo و طاس تخته نرد” نشان می دهد برنج آغاز شده توسط تبديل به حمله منتقل دخالت تماس در برابر تنگ پایان جورج بازیگوش در پایان نیمه اول.

“ما تا به حال برخی از بد تماس بیش از حد در برابر ما,” او گفت:. “این یکی حق با بازیگوش درست قبل از اینکه حاصل کار دو تیم. گفتم: ‘شما جدی است ؟ بیا!’ من درک می کنم اگر شما واقعا خود را گسترش بازوی اما اجازه دهید این بازیکنان در بازی است.”

بیشتر 49ERS: Kyle Shanahan پاسخ به سوالات هر کس خود را در مورد مدیریت زمان در سوپر باول LIV

او همچنین bemoaned یک تماس در سه ماهه چهارم, به طور خاص با تصویب دخالت تماس که رفت و در برابر 49ers ایمنی Tarvarius مور در حالی که او حراست ستاد تنگ پایان تراویس Kelce و همچنین به عنوان تماس که دامین ویلیامز را شکست هواپیما از منطقه پایان قبل از پله های خارج از محدوده در ستاد’ go-ahead touchdown.

“سپس یکی با من فکر می کنم Kelce که دخالت” برنج گفت. “سپس یکی که من حدس می زنم بود touchdown با پسر [دامین ویلیامز]. من احساس او پا را از مرزهای قبل از او گیر توپ رو از بالای برج. شما نمی توانید بهانه و یا هر چیزی شبیه به آن. ما تا به حال شانس. ما از دست این بازی احتمالا در پنج دقیقه گذشته. ما در سمت راست توپ بازی.

تصویری: شادی سوار’ راننده دستگیر و در زور اسلحه در سوپر باول رژه مسیر در KC

“آن ویرانگر برای من. این چیزی است که من نمی توانم بیش از در حال حاضر. آن را برای رفتن به یک در حالی که من امیدوار هستم این همان راه را برای بازیکنان است.”

پاس دخالت تماس در مور شد طلبه در آن زمان حاکم است که ویلیامز را شکست هواپیما مورد بررسی قرار گرفت و تایید کرد.

پیش از آن در هفته ترل اونز اظهار داشت NFL “باید شرمنده از خود” برای عبور دخالت تماس بازیگوش, به ویژه در نور از یک تماس در یک شبیه بازی قبلی در NFL playoffs. Minnesota Vikings تنگ پایان Kyle رودلف به مدافع نزدیک یکسان پرتاب در مینه سوتا بازی برنده اضافه کاری touchdown بیش از پرستاران نیواورلئان اما هیچ تماس ساخته شده است.

“این یک وضعیت مشابه که در آن او اساسا فشرده کردن برای به دست آوردن یک مزیت برای گرفتن توپ” اونز گفت. “وجود دارد تفاوت در چه بازیگوش بود و این بازی وجود دارد. NFL باید شرمنده از خود. هیچ ثبات در آن تماس.”

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید