جرمی – گراب میخانه تلاش می کند به یک “جهانی آشپزخانه”

واقع در یک ساختمان آرام بیشتر همراه پر زرق و برق چراغ ها و شیشه ای براق-روبرو ساختمان را تشکیل می دهند که Gurugram در گلف جاده است جرمی-گراب میخانه. آن را جایگزین دوچرخهسواری کافه زمان گورگان سوراخ آبیاری. که جرمی? شما ممکن است بپرسید. این یک بیت از یک غرور واقعا ایجاد شده توسط صاحبان که باقی می ماند همان. جرمی است که کاملا ساختگی ظاهرا globe-trotting به, دنیوی حکیم دانشمند که در همه جا و همه چیز را انجام داده و این glammed up, grown-up نسخه قبلی خود آواتار خود را بازی-زمین.

پرنیان: در حالی که چرم نیمکتها و باروک چراغ ممکن است یک محیط مناسب برای مدرن روز گتسبی بزرگ نقش برجسته cowboy — کامل با اسب — که به نظر می رسد propping تا یک پایان یکپارچهسازی با سیستمعامل سبک هنری دکو نوار سمت چپ من کمی گیج شدم. زیادی نصب و راه اندازی یک generic سالن فرودگاه کامل تصادفی با مسافران غالب یک رستوران. ایده من حدس می زنم این است که نگاهی به سفر-تم رو به جلو است. به جای آن به پایان می رسد تا یک کمی اندکی رنگ ورو رفته. همچنین چندین تلویزیون صفحه نمایش در حال اجرا چه چیزی می تواند برای یک هتل در خانه ارتقاء مبارزات انتخاباتی در حلقه ثابت تحریک کننده حواس پرتی.

فراموش امتحان کنید: منوی گسترده است نمایشگاه چه مروج تماس “global آشپزخانه” بنابراین با سر اشاره کردن به هر قاره با مقدار زیادی در ارائه به گیاه خواران. مانند eponymous, peripatetic جرمی ما تصمیم به globetrot سفارش در سراسر منو. برای برق نروژی ماهی قزل آلا ثابت شود نسبتا سخاوتمندانه صفحه با یک کاملا پخته شده و پوسته پوسته مرطوب فیله ماهی همراه با اذوقه و نوشابه پوره سیب زمینی و سبزی. از سوی دیگر اسپانیایی-سبک Gambas پیلی پیلی (پیری پیری میگو به من و شما) در حالی که خوب بود بیشتر tapas به اندازه خدمت پس تنها طرف شد, برخی از نان تست سیر. این Tipsy, گیاهی, لذت, پیتزا صدا جذاب به عنوان منوی وعده داده شده flambé در جدول با پیر راهب روم. من مطمئن هستم که داش مشروب الکلی بود بهبود در غیر این صورت بسیار زیبا, پیتزا, اما آن را با ارائه برخی از شام تئاتر! Standout جای تعجب بود که جرمی ویژه Daal Makhani — به شدت دودی نسخه; بالا با استفاده از dhungaar سنتی راجستانی روش سیگار مواد غذایی با زنده زغال سنگ aromats و روغن حیوانی.

Asparagus, silken tofu and shiitake dimsum

جست و خیز: در کل در حالی که هیچ چیز قابل اعتراض است یک منو است که با هدف به همه چیز به همه مردم است. وجود دارد همان حس اندکی سردرگمی پیشنهاد شده توسط دکور. ما دستور داد که به شدت توصیه می شود مارچوبه جلوی توفو و قارچ dimsum. پیش بینی ظریف پیراشکی پوست به سختی کتمان نرم قهوه ای قارچ مربوط توسط پر جنب و جوش میآید سبز, چه وارد بود فیروزه ترور! البته این یک حیوان خانگی شخصی و کینه به من بی فکر افزودن رنگ به مواد غذایی به خصوص آزار دهنده است. دوباره به یک اشاره از سردرگمی: حیله یا زرق و برق? شما تصمیم می گیرید.

با: ترین جداول بودند اشغال شده توسط این دفتر جمعیت ابتلا به یک نوشیدنی قبل از رفتن به خانه و یا millenials زندگی نزدیک است. موسیقی با صدای بلند مانع از هر گونه مکالمه معنی دار پس از جرمی است که در آن شما می خواهم رفتن در تاریخ رومانتیک. هر جدول دارای یک بلندگو نزدیک بنابراین وجود دارد هیچ آرام گوشه (ما خواسته!). و در نهایت آماده برای اقامت حداقل سه ساعت—دروس اصلی وارد یکی در یک زمان با متوسط صبر 30-35 دقیقه در ظرف—حتی در یک شب با تنها چهار یا پنج اشغال جداول

نوار فضا: 150 را پوشش می دهد هر دو در داخل و همچنین در های بزرگ, هوای آزاد, منطقه صندلی. کودکان زیر 12 مجاز پس از 6 p. m., اما استقبال در تمام طول روز در روزهای یکشنبه. حیوان خانگی عاشقان را مجبور به ترک خود pooches در خانه.

چه مقدار ؟ غذا برای دو نفر حدود ₹1,800 بدون مالیات و یا الکل. پس از این است که اساسا یک نوار مباهات خود در خانه هنر و صنعت آبجو و گسترده جین و کوکتل منو آماده به صرف مقدار بیشتر اگر شما قصد دارید به دائم الخمر.

دسترس: سه دقیقه پیاده روی از بخش 53-54 توقف سریع مترو. اگر شما قصد دارید به درایو وجود دارد کافی پارکینگ در محل پس از ساختن خانه های بیشتر دفاتر که به مدت طولانی بسته پس از تاریک. گلف جاده DLF فاز 5 بخش 54, Gurugram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>